Laserová epilace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nursinka
Povídálka 49 příspěvků 07.03.08 22:35
laserová epilace

Dobrý den, chtěla bych se zaptat, jestli máte někdo zkušenosti s leserovou epilací? Už dlouho se na ní chystám, tak bych chtěla zjistit, jestli to není jen vyhození peněz, chci jít konkrétně na oblast bikin. Díky Lucka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.08 23:19

Ahoj, byla jsem na ní před pěti lety,zákrok prováděli na třikrát po dvou měsících,protože vždy jen třetina cibulek je ve vhodném růstovém stadiu. Začala jsem na podzim, po posledním zákroku ještě 2-3 měsíce nedoporučují opalování. Nechala jsem si udělat celé nohy, výsledek byl tak na 90% ale jsem spokojená.

nursinka
Povídálka 49 příspěvků 08.03.08 09:51

Moc díky, můžu se ještě zeptat tak orientačně na cenu? Já jsem z HK a tady to nabízejí mýslím kolem 6000,– to jedno sezení na oblast bikin. Kámoška mi nabízela ještě nějaký a tam že jeden záblesk výjde asi na 70,– tzn. že by vyšly všechny ty sezení na těch 6000,– takže se mi to zdá divné?

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.08 14:16

Omlouvám se, byla jsem pár dní bez připojení. Myslím že jsem platila 8000,– za jedno „ležení“. Byla jsem v ČB http://www.plasticka-chirurgie.info
Zdravím a přeji hodně spokojenosti. M.

ryntyntyna1
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 10.03.08 15:59

Ahojky,ja taky byla, asi pred 6-7 lety, chtela sem mit krasne nechlupate nohy,cele!
Jeste ze jsme zacla prvnim sezenim litky!Stehna bych zrejme neprezila :lol: .Ukrutna bolest, jak kdyz vam vypaluji co centimetr uhlikem znameni do kuze.A to i pres znecitliveni nakou jejich spesl mastickou kterou sem si nanesla 2 hodiny pred zakrokem.Byla sem v Praze u Romana Šmuclera v Asklepionu:
www.asklepion.cz

Pri prvni prohlidce me taky upozornili, ze je potreba vic sezeni,z duvodu co pise Misuna, nikdy uz sem tam ale na druhy zakrok nesla, mela sem teckovane nohy snad 2 mesice a predstava, ze me do nich budou vypalovat znova,no ani nahodou!Nemohla sem mit ty nohy polozene ani na frote prosteradle!

Ted uz se tomu smeju a vsem znamym to vypravim jako veselou historku z mladi :lol: , ale treba to jinde delaj jinak a treba tebe by to nebolelo a vedlo to ke zdarnemu vysledku!Rozhodni se podle sebe.
Za sebe ale nedoporucuju.

Bedhann
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.08 21:27

Ahoj, poposunuju nahoru, páč do toho chci jít a zajímají mě Vaše názory :wink: a postřehy :lol:

Je to vůbec trvalá záležitost? Někde jsem četla, že u někoho jo a u někoho zase nee. Prý je to lepší efekt u ženských, co mají tmavé ochlupení :wink:

Pište, pište :wink:

pehot
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 17.07.08 11:16

Bedhan , tak já četla (resp. vždy, když čtu nějaké články na toto téma), že na světlé chloupky laser použít nelze. Takže já zas nic :evil: , ale teď mimo: už se připravuješ na nové vlásky? Teda snad sis to nerozmyslela. :lol:

Bedhann
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.08 14:58

Pehot pravdu? Jak tam někteří psali o těch „červíkách“ a nebo rýži, tak jsem to trochu vzdala… :oops: Je teda fakt, že ještě si tam zajdu na konzultaci a poptám se co a jak, ale jestli bych měla mít v hlavě na dotyk takový maras, tak to nééééé, to bych nedala :roll: Na to jsem srab :lol:

Veru_27
Stálice 52 příspěvků 22.08.08 07:12

Ahoj,
já jsem byla na laserové depilaci třísel v Pardubicích před 2,5 lety. Jedno sezení 3 tis. + DPH. Byla jsem na 3 sezeních, pak už se mi nechtělo kvůli tomu jezdit. ne že by to teda nebolelo, ale dá se to, člověk zatne zuby (porod byl horší :-)). A jsem ráda že jsem to podstoupila - oblast třísel je dost citlivá na různé holení a epilaci (alespon mě se tvořily pak červené pupínky). S výsledkem jsem docela spokojena, hodně chloupků ubylo a když už se nějaké objeví, tak o hodně tenčí než dříve.
Kdyby to nebylo tak finančně náročné, podstoupila bych i ty nohy a podpaží.
Veronika

Pavla 85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.11 15:51

Ahoj,ja byla na depilaci horního rtu laserem v Pardubicích u Mgr.Virtové.Ani po pátem ošetření jsem neměla žadný výsledek.Některé chloupky mám tmavé, většinu světlých.Bylo mi řečeno,že i na ty světlé to učinkuje-podle mé zkušenosti bohužel nikoli :-(

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.12 18:57

Ahoj! Porsím o rady a tipy! Potřebuju laser na světlé chloupky, je nějaký takový? Byly jste někdo se světlými chloupky?

ET-Lucius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.12 19:33

na světlé bohužel ne…můžeš podstoupit IP laser, jen prostě více sezení…a hlavně si vybírat dobře kliniku-stává se, že přístroj nastaví na menší intenzitu a proto to pak třeba nefunguje tak jak má ani na ty tmavý chloupky…

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.12 19:36
@ET-Lucius píše:
na světlé bohužel ne…můžeš podstoupit IP laser, jen prostě více sezení…a hlavně si vybírat dobře kliniku-stává se, že přístroj nastaví na menší intenzitu a proto to pak třeba nefunguje tak jak má ani na ty tmavý chloupky…

Já chodím s tmavými, tam problém nemám, je to prostě běh na dlouho trat, po několika letech ale je výsledek. Ale chodila jsm eneravidelně, leze to do peněz, kdybych chodila častěji, bylo by to dřív…

Ale ted se mi nejdená o mně- ta osoba má světlé chloupky, to vážně není laser na světlé???

Jinak chodím do Asklepionu

ET-Lucius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.12 19:40

ne bohužel není-pokud ano, tak nějaká horká novinka :-) ..já chodím teď a jsem fakt nadšená-jenže já měla po tátovi tmavý a silný chlupy…po prvním sezení mám polovinu chlupů a rostou o dost pomaleji :-) ale raději bych měla ty světlé chloupky - na celé tělo co si dávám já, je to fakt darda..

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.12 19:47
@ET-Lucius píše:
ne bohužel není-pokud ano, tak nějaká horká novinka :-) ..já chodím teď a jsem fakt nadšená-jenže já měla po tátovi tmavý a silný chlupy…po prvním sezení mám polovinu chlupů a rostou o dost pomaleji :-) ale raději bych měla ty světlé chloupky - na celé tělo co si dávám já, je to fakt darda..

Já řeším jen obličej hlavně jednu partii…Celý tělo ne, před dovolenou vosk…
No, tak nevím no, ty světlý taky můžou být nepříjemný.

A kam chodíš?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama