Laserová operace očí Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
viky23
Neúnavná pisatelka 17093 příspěvků 30.07.19 10:17
Laserova operace oci Zlin

Dobry den, slysela jsem, ze ve Zline jsou na tyhle operace nejlepsi z nejlepsich. Jenze jsou tam dve kliniky ktere tyhle operace provadi. Kterou si vybrat? Dale me zajima celkova cena operace a zlusenosti a nazory. Byly jste spokojene, sly byste do toho znova? Hodne let uz nad tim uvazuji a stale se nemohu rozhodnout. Nosim kontaktni cocky a mam 5,75 dioptrii. Cas od casu, treba jednou za dva tri roky se mi diotrie o ctvrtku zhorsi. Jedno oko, za cas drube. Pry by mely byt dioptrie ustalene aby se mohla provest operace. Je to pravda? :nevim: Dekuji vsem kdo mi napise zkusenosti :kytka:

Reakce:
aknadar
Kecalka 486 příspěvků 30.07.19 13:31

Ahoj, jsem cca 22 let po operaci právě ve Zlíně. Tehdy to teprve začínalo, byla jsem tedy na té klinice, která tam byla první. Měla jsem 9 dioptrií. Byla to má nejlepší životní investice, vážně. Ceny i způsob provedení se jistě za tu dobu změnily, takže ti moc neporadím. Mi se oči také stále zhoršovaly, po této operaci se to zastavilo. Jsem léta moc spokojená, jedno oko mám naprosto bez dioptrii, to druhé bude mít asi půl až jednu, ale není třeba řešit. Možná proto, ze jsem byla s každým okem zvlášť- kdyby něco. Tak to druhé už tak nezaostřilo. Jo a dělal mi to nějaký super kapacita, nedávno byl v televizi a hovořil o operacích očí ve Snídani s novou. Myslím, že se jmenuje pan doktor Stodůlka.

eviku-miluna
Kelišová 6987 příspěvků 30.07.19 14:00

@viky23 manžel byl na laserové operaci očí v Gemini Zlín. Taky se mu oči čas od času zhoršovaly, ale operaci mu provedli. Měl cca 8 dioptrií. Je to dva roky a vidí dobře. Cena byla kolem 25 000kč, ale on má těch očních vad víc. Hodně si po operaci stěžoval na suchost očí, tak pořád kapal umělé slzy. Po cca roce ho to přešlo a teď už má klid.

viky23
Neúnavná pisatelka 17093 příspěvků 30.07.19 19:47

@eviku-miluna ano to jsem take cetla, ze hodne dlouho ty oci vysychaji. Ale vic negativniho jsem neslysela. Ja ziju v zahranici a ocar me spise odrazoval. Pritom jen posviti do oci a clovek vidi. Fakt si to okoli jen chvali. Ja mam i hodne drahe kontaktni cocky, 120euro na pulroku a ocar ze me ma penize ze jo :nevim: Proto mi to mozna rozmlouval

Váš příspěvek
Reklama