Léčitel z Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stika
Extra třída :D 12009 příspěvků 08.10.12 07:39
Lecitel z Prahy

Ahoj maminky, mam jiz od kvetna patou a velmi bolestivou anginu a paty atb, nevim uz co s tim. Na operaci se mi jit nechce, snad se dostanu na imunologii, ale tam musim byt aspon mesic zdrava a bez leku. Neznate pls nejakeho dobreho lecitele z Prahy?
Dekuju

Reakce:
KláraPu
Povídálka 29 příspěvků 08.10.12 08:35

Já sice s alternativní léčbou nemámk potíž, ale nějak léčitelům nevěřím, hodně o nich teď bylo i v televizi, tak jsem k tomu trochu skeptická, ale vím o lidech kterým pomohli, ale kontakt nemám. Naší rodině pomohla homeopatie (tam teda můžou být podvodníci taky), kdyžtak ti můžu poslat kontakt.

marky070809
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 08.10.12 08:52

Ahoj Já znám jednoho, ale je v Kamenici u Prahy. Chodím k němu a je fakt dobrý, co se týče pročištování těla. Ale je to běh na dlouhou trať. Nepočítej, že budeš do měsíce Ok. Vše v těle souvisí se vším

EvikN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.12 17:38

Marky070809:
Ahoj, prosím, mohla bys mi dát kontakt na toho léčitele z Kaminece. Hledám nějakého dobrého, protože mám dlouhodobé problémy a žádný lékař mi nebyl schopen pomoci :-(

Váš příspěvek
Reklama