Lednové miminko - fusak, deka, zavinovačka, kombinéza???

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24320
13.10.10 21:15

Do kocaru jsme v lednu meli: vloznou tasku,fusak my meli beranka,a flecovou mikcu s kalhoty,na kocaru byl jeste nanoznik.Vozila jsem deku ale nebyla potreba.
Beztak s prckem muzes max do -5 pak se nedoporucuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18651
13.10.10 21:54

Vlastním jednoho Ledňáčka a z porodnice jsme jeli v kombinéze a zakrytí dekou v autosedačce. V kočáře měl i ve vložné tašce fusak a ve fusaku kombinézu (pak už jen body a dupačky) a deku jsem měla vždy alespoň pod kočárem, kdyby se mi zdála zima :wink:
Zavinovačku jsem měli vždy jen na doma.

Tu kombinézku mám teď na MMB tak pokud nechceš kupovat nic drahýho mrkni :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
126
13.10.10 21:58

:-) ahojky, narodili jsme se v lednu, měli jsme fusak a zavinovačku do autosedačky. Když byla venku opravdu kosa dávala jsem malou ještě do zavinovačky. Kombinézka je na nic, dle mého názoru, nech to na příští rok, to ji užijete.
Zavinovačka do autosedačky je ale nejlepší věc, dá se využít i v kočáru. Super doporučuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
pel
4861
13.10.10 22:38

Každému vyhovuje něco jiného. Mám děti narozené v zimě a na všechny jsem měla kombinézy. V kočárku jsme měli vložné tašky a ty nám nahrazovaly fusak. Na dno tašky jsem dala slabounkou obyčejnou levnou deku jako podložku, na to mimčo v zimní kombinéze a přikryla další slabší dekou, když byla menší zima, tak i bez deky, na taškách bylo víko, na kočárku ještě nánožník. Bohatě nám to stačilo. Ale fusaky jsme měli taky, ty jsme využili v autosedačce a počítám, že tuhle zimu ještě využijeme do kočárku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6429
14.10.10 11:07

Já jsem taky rozhodně pro kombinézu, ne šusťákovou, nemusí být nepromokavá.
Ale mimčo musí mít něco teplého na rukou, těle a hlavě, kombinéza s ťapkama a rukavičkama je praktičtější než jen bundička a teplé kalhoty. Pokud budete vozit dítě autem ve vajišku, potřebuje aby mělo na sobě něco teplého na cestu do/z auta. Pro mě bylo praktičtější dát kombinézu a na to fusak, než milion kabátků, rukaviček, bundiček, botiček, čepiček, dek, zavinovaček…
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2203
14.10.10 11:35
ZuzaM píše:
Já jsem taky rozhodně pro kombinézu, ne šusťákovou, nemusí být nepromokavá.
Ale mimčo musí mít něco teplého na rukou, těle a hlavě, kombinéza s ťapkama a rukavičkama je praktičtější než jen bundička a teplé kalhoty. Pokud budete vozit dítě autem ve vajišku, potřebuje aby mělo na sobě něco teplého na cestu do/z auta. Pro mě bylo praktičtější dát kombinézu a na to fusak, než milion kabátků, rukaviček, bundiček, botiček, čepiček, dek, zavinovaček…
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Mám kombinézku právě něco takového jako je v tvém odkazu. Není šusťáková a dá se snadno rozepnout. Zdá se mi praktičtější do autosedačky než nějaké zavinovačky. Miminko se snadno připoutá a taky přenese z auta domů apod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
120
14.10.10 18:48

Tak do kocarku s vloznou taskou budu v zime davat jen fusak, az se otepli vymenim fusak za deku teplou. Tu deku budu pouzivat i do auta a na doma zavinovacku. Postupne kdyztak dokoupim co bude treba, ale zatim to snad bude stacit. Uff :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák