Lehátko Fisher Price návod

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 28.04.11 09:46
lehátko Fisher Price návod

Prosím o radu maminky co mají toto lehátko http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Koupila jsem ho v bazaru a nemám u toho návod.Zatím to mám pro batole než se druhé narodí,ale nevím jak to mám dát do polohy na sed.Přijde mi, že jsou tam jen dvě polohy.Malej kouká z toho na pohádky,ale musím mu u toho vypodložit záda,protože u toho leží.Jak se to předělává na křesílko pro batolata.Prosím někoho, kdo by mi asi mohl oskenovat návod a poslat mi ho emailem.Email bych poslala do SZ. Díky moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 28.04.11 09:54

Ahoj, ve skutečnosti tam můžeš nastavit jen 2 polohy(pomocí těch koleček na bocích) a další poloha je vlastně ta jak si měníš tu modrou tyčku dole-takže buď jako lehátko(tyčka venku) nebo sedátko(tyčka pod lehátkem)

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.11 10:02

Návod u toho žádný nebyl, jen obrázky na krabici. Tu máš?
Ale neporadím, my měli jen lehátko pro dítě a pak jsme ho uklidili.

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 28.04.11 10:06

Tu už právě nemám.Přišlo to v jiný krabici.Ještě přesně nevím, jak tam zandat tu hrazdu.A potah radši vyprat v ruce co?

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.11 10:08

Nemusíš, já ho prala normálně v pračce. Myslím na 30 nebo na 40, byla tam cedulka

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 28.04.11 10:08

taqm jsou jen dve polohy…pak se da dole otocit jedna ta kovova tycka dozadu nebo dopredu a tim ziskas dalsi dve polohy…jako prvni houpaci druhou pevnou. ale vylozene do sedu to lehatko nejde..

Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 28.04.11 10:13
hurvínek píše:
Tu už právě nemám.Přišlo to v jiný krabici.Ještě přesně nevím, jak tam zandat tu hrazdu.A potah radši vyprat v ruce co?

Ta hrazda je tam jenom nacvakne

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 28.04.11 10:38

Děkuji Vám mnohokrát za rady.Jen ještě jeden dotaz.Když to dám do pračky tak můžu tam dát aviváž a na kolik otáček na zdímání.Mám pračku na 1200 ot.A to mi přijde na to asi moc nebo to nevadí?

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 28.04.11 10:38

hrazda se zacvakne a potah sem prala v pracce na 40

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.11 10:39

Já jsem prala v dětským prášku SA8, bez aviváže a pračku máme na 700 otáček.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 28.04.11 10:39

na plny otacky sem prala …mam 1200

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 28.04.11 10:48

Jo tak jo.Zkoušela jsem tu hrazdu a moc mi to tam nejde nasadit.Jsou tam takový zobáčky a ty dávám jakoby k opěrátku,ale jde to ztuha.Tak nevím.Jinak díky za rady.Asi si myslíte,že jsem antitalent.Ale nikdy jsem to neměla a ani neviděla.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 28.04.11 11:39

nedavas ji tam obracene? slo to tam dat uplne lehce…:)

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 28.04.11 13:13

To nevím jestli to tam nedávám obráceně.Teď to peru a pak uvidím.Jak patřej ty zobáčky?

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 28.04.11 14:41

ty zobačky, co se daji zmačknout patří k opěradlu:)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >