Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Verunka12 píše:
@Lama Lama chceme jezdit na výlety, možná půjčit kola, super by bylo kdyby tam byl bazén, pokud bude počasí. Každopádně díky za tipy. Na Český ráj jsem taky koukala.
Pokud by měl někdo konkrétní tipy na ubytování, budu ráda.
Za nás můžu doporučit hotel Panorama Blansko, byli jsme tam před 3 lety a děti na to dodneška vzpomínají.
My jsme byli vždycky v chatce v kempu. Já ty velký hotely moc nemusím.
Děkuji všem za tipy. Nakonec jsme objevili malý penzion Klídek, ve Východních Čechách. Asi to zkusíme tam.
@Verunka12 píše:
Děkuji všem za tipy. Nakonec jsme objevili malý penzion Klídek, ve Východních Čechách. Asi to zkusíme tam.
doporučuji Lipno, tam se nudit nebudou.Pak Harrachov, tam je to také dobrý