Lumea Prestige

12.12.19 22:05

Lumea Prestige

https://www.philips.cz/…/p/BRI950_00

prosím, máte někdo? jste spokojeny? děkuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10291
12.12.19 22:56

Za ty penize se to fakt vyplati. Pouzivala jsem to casto a uz pul roku se nemusim holit, protoze nic neroste :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13159
13.12.19 05:38

Já vloni dostala pod stromeček tu nižší verzi za cca 5000 a jsem hodně spokojená. Na nohou mi chloupky nerostou už vůbec, zbytek trochu flakam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 11:57

Tak to je super. Jen by mě holky ještě zajímal ten rozdíl v těch modelech…Nemá doma někdo přeci jen nějaký ten dražší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13159
13.12.19 13:29

@smutná máma manžel vloni našel srovnávací test toho dražšího a levnějšího modelu. Poměr cena-vykon je lepší u toho levnějšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 15:21

@nozu díky. Už máme jasno. Jdu do toho staršího modelu na šňůru. Prý ty bezšňůrové modely jsou dost těžké do ruky. A funkce by to mělo mít stejné.
Jen aby to účinkovalo, jsem na to zvědavá :think:

Přesto všem díky za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13159
13.12.19 16:48

@smutná máma jo, prosím tě, ještě jedna věc. Bacha na to, že se nemůže Lumea používat, pokud trpíš na křečové žíly. Já si to přečetla až po zakoupení v návodě. Na jednom místě na noze mám podezření na chystající se problém, tak tam nesvítím. Zkus si ještě vyhledat přímo návod k použití. je v něm spousta omezujících podmínek z hlediska zdraví, které v recenzích ani diskusích nevyčteš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 17:34

@nozu no to snad ne, já jsem po operaci křečáků na obou nohou :zed:
To je jedno, stejně ho asi užiju dost. Chci hlavně na " kníra ", nechce se mi pořád chodit na kosm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama