lyžařská školka Pec pod Sněžkou

12071
7.2.09 21:16

lyžařská školka Pec pod Sněžkou

Ahoj, máte někdo dobrou zkušenost s některou lyžařskou školkou v Peci? Čenda loni začal lyžovat a trochu už se naučil, ale byli bychom rádi, kdyby si to osvěžil za asistence lepšího lyžaře, než jsme my :wink: Na chatě, kam jedeme - nad Pecí - školka není. Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2412
8.2.09 13:06

Lyžařská škola v Peci

Ahoj,
musím říct, že naše zkušenosti jsou dost rozporuplné. Náš Tomáš vloni v únoru stál na lyžích poprvé nejprve půl dne a pak ještě jeden celý den ve škole v Peci pod sjezdovkou Javor. Pak už ho to nebavilo a raději se učil s taťkou no a do konce týdne v pohodě jezdil.
Ale nevím jak to je v případě, že už dítě jezdí. Problémy ve škole nebyly, instruktoři byli pohodoví, vstřícní. Jen náš Tom je samorost a chce sám …
Ahoj a příjemný pobyt na horách :)
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
8.2.09 20:35

Ahoj,

my jsme dávali s kamarádkou Aleše a její 5-letou holčičku v Jánských Lázních do lyžařské školy K+K. Vím, že mají pobočku i v Peci, tak je fakt doporučuji!
Instruktoři super, oba tam byli 2 dny na celý (10-15hod, od 12 do 13h s obědem) a ačkoliv začátečníci, tak po těch dvou dnech lyžovali fakt krásně!!!! Jezdili sami na pomě a prostě byli to spokojení lyžaři. Teď už jezdíme sami, ale jsem ráda, že jsme ty první větší zkušenosti získali ve školce. Já si zalyžovala i kamarádka, a děti se v klidu a s ostatníma dětma naučili super lyžovat.

http://pec-pod-snezkou.ski-school.cz/cz/

Dobré pořízení!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
2.4.09 20:48

Ahoj, sice už asi s křížkem po funuse, ale musím napsat, jak moc se synovi líbilo ve škole Happy Hill, hned dole pod sjezdovkou na Javoru. Půjčovna i škola je v jedné dřevěné boudě (teda je to novostavba, ale chalupa to není), sice to asi nebylo nejlevnější, a protože jsme byli až na konci března, tak už ani nebyla otevřená školička jako taková, ale synovi jsme zaplatili vlastního instruktora. Stál na lyžích poprvé a to rovnou třikrát za sebou (každý den hodinu) a hrozně si to užíval. Lukáš, jeho pan instruktor, měl neuvěřitelnou trpělivost, já bych teda vylítla z kůže, a Jáchym mu zobal z ruky! Byla to paráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama