Lze smazat nepřečtenou SZ bez toho, aby jí adresát uviděl?

37322
30.8.25 22:04

Lze smazat nepřečtenou SZ bez toho, aby jí adresát uviděl?

Dá se smazat nepřečtená soukromá zpráva tak, aby se smazala i u adresáta? :think: :nevim:

Občas napíšu SZ a pak si ji rozmyslím anebo ji adresát delší dobu nepřečte, takže už není aktuální, tudíž by se hodilo ji smazat a nebýt za blba. :zed:

Příspěvek upraven 30.08.25 v 22:27

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2721
30.8.25 22:25

Napsala jsem a smazala. Videls ji?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
30.8.25 22:29
@Sedmnactnulajedna píše: Více

Samozřejmě, ale nenapadlo mě, že to může být dobrá záminka ke vzájemné komunikaci. :* :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20888
1.9.25 11:02

Dobrý den,

již poslanou sz nelze smazat, ale můžete ji upravit na tečku nebo jakkoliv jinak, než si ji dotyčný přečte. Uvidí, že jste mu psal, neuvidí původní obsah. Zprávu po přečtení již upravovat nelze.

Krásný den

Diana :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
1.9.25 12:47
@admin píše: Více

Jo, na to jsem přišel už dávno, ale to se stejně adresát pak zajímá, co tam bylo a pod. Z druhé strany, když už dostal e-mail s avízem o SZ, tak pak by bylo divné, kdyby ve zprávách nic neměl.

Jedině změnit text na něco neutrálního a třeba místo „Lásko má já stůňu, svoji pýchu já jen hrál!“, tam napsat: „To máme dnes hezké počasí, co?“. ;) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová