Reklama

Má vaše dvouleté dítě taky tolik modřin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 19.05.10 09:47
Má vaše dvouleté dítě taky tolik modřin?

Dobré ráno..

Naše malá má neustále plné nohy modřin. Dneska ráno jsem jich na jedné holeni napočítala 10. Jsou sice malé (do průměru 1cm), ale má je tam fakt pořád. Je teda strašné nemehlo, pořád někde padá, jak běhá, semtam se o něco třískne atp.
Kdyby na mě poslali sociálku, tak mi seberou za týrání, protože je fakt samá modřina.
Na krvi jsme byly jen jednou před rokem kvůli zjištění alergií, takže jaký má krevní obraz, to netuším.
Taky vaše děti stále do nečeho naráží, zakopávají o věci na zemi a padají?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 19.05.10 09:52

Malá má 10 měsíců a je na tom stejně kdyby jí někdo viděl taky mi jí vemou lítá jak torpédo a všude sebou švihne. Myslím, že to jsou prostě děti. :dance:

NAPOLY
Závislačka 3136 příspěvků 19.05.10 09:54

přesně, jak píšeš…modřiny všude - na nožkách, ručkách a jednu jsem mu včera našla i na zádech :think:
taky vypadám, jak matka - tyranka :roll:

už teď se „bojím“ léta :mrgreen:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 19.05.10 09:55

Ale to víš! Jára má odřená kolena tak, jako kdyby boural na motorce. I když - vlastně je to pravda. Byl venku na svém odrážedle (=motorce) a tolikrát do něčeho narazil nebo prostě jen když běžel a „chytil zajíce“ … :think:

Kdyby ty modřiny nemizely nebo se objevovaly jen po malých nárazech, pak by asi stálo za to se na tu krev podívat, ale jinak si myslím, že je to normální.

Já vím, že se bavíme o dětech. My, když jsme stavěli, tak jsem neměla dojem, že bych se nesutále do něčeho mlátila, ale večer jsem bývala celá modrá. A to samé třeba na vodě. A děti mají ještě citlivější kůži, může jim stačit opravdu jen malý tlak …

lena7
Stálice 72 příspěvků 19.05.10 09:57

nekdy si rikam ze je dobre ze neni pocesi na sukynku ,protoze nohy ma fakt hrozdny modriny,kolena sama boule a odrenina :oops: :oops:

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 19.05.10 09:57

Taky mame barevnyho chlapecka. A ted navic si sedrel pulku obliceje, klasickej silnicni ekzem.

nozu
Extra třída :D 11563 příspěvků 19.05.10 09:57

Klárce je 3 a půl a nohy má to samé. nedávno jsem řešila i dvě souměrné modřiny na bocích a dopátrala jsem se, že narazila do stolku ve školce (souměrně z každé strany ;-) ).

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 19.05.10 10:07

Přesně jako Domíšek…od kolínek dolů to září různými barvami…od modré přes černofialovou až do žluta…moje mamka pořád říká co s ní dělám…já nic…dostala ke druhým narozeninám dřevěný stoleček s židličkami…pořád ty židličky nosí jako kočka koťata…kde nedosáhne tam pomůže židlička…né jednou ani dvakrát z nich spadla…

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 19.05.10 10:08

Ahoj, u nás je to od 2 let setrvalý stav :mrgreen: A když Matyáš blbne ve školce na zahradě,kde mají zčásti tartanový povrch, tak je do toho občas i pěkně sedřenej.
Ale modrý nohy máme permamentně…

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 19.05.10 10:10

:-) docela se tomu směju :) uf, aspoň že nejsme jediní gramlavci :-D

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 19.05.10 10:12
Sylvajs píše:
Přesně jako Domíšek…od kolínek dolů to září různými barvami…od modré přes černofialovou až do žluta…moje mamka pořád říká co s ní dělám…já nic…dostala ke druhým narozeninám dřevěný stoleček s židličkami…pořád ty židličky nosí jako kočka koťata…kde nedosáhne tam pomůže židlička…né jednou ani dvakrát z nich spadla…

Jó, židle, to je taky teď nejoblíbenější kus nábytku i hračka. Pořád s nima někam šoupá, všude se chce podívat a všechno mi krade i z míst, kde bylo doteď bezečno :D Samozřejmě z nich taky padá. Jen my nemáme dětské, takže šoupe s těma velkýma..

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 19.05.10 10:18

u nás je to také to samé… když je teplo, tak Vanessce nemůžu dát ani sukýnku, protože má totálně maskáčový nožky…

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 19.05.10 10:24

Ahooj,
tak my jsme na tom totálně stejně :mrgreen: ! Malý je vcelku dost živý, takže věčně někde leze, skáče, takže pořád nějaké modřiny, škrábance …

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 19.05.10 10:36

Odřená kolena, nohy samá modřina, odřené lokty atd. Anežka má pořád, jedno se zahojí, dvě nové se objeví. Asi je to tím, že ona nechodí, ona běhá, občas teda nevybere zatáčku a už leží, nebo se v zatáčce odrazí o skříňku (ted už to dělá záměrně, ani nebrzdí :cert: ). Navíc přišla na to, že umí stát na jedné noze a pořád to zkouší a u toho padá. Zkouší chodit po obrubníku „jako baletka“. Takže modřiny neřeším, na odřeniny a šrámy všeho druhu mám betadine a hlavně hooooooru náplastí, protože jak Anežka vidí třeba i jen kapku krve, prostě se to MUSÍ zalepit :lol:

nozu
Extra třída :D 11563 příspěvků 19.05.10 10:45

Murko, tak my lepíme náplatí i na ty modřiny :lol: :lol: :lol: jakmle někde narazím na nějaké dětské náplasti v akci, tak kupuju několik balíčků, protože máme fakt velkou spotřebu…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >