Reklama

Mám hnusná prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 19:28
Mám hnusná prsa

Zkoušela jsem si doma plavky, říkám partnerovi, že mi teda moc nesedí a že v nich snad ani nemůžu nikam jít. On se na mě podíval a řekl, že to není těma plavkama, ale tím, že mám hnusný kozy..Nic jsem mu neřekla a šla jsem radši do vedlejší místnosti. Často od něj slyším podobné věci, že mám tlustý zadek, velké břicho apod. Ok, mám, ale hrozně mě mrzí, že to musí říkat zrovna takhle :-(… Pak jsem mu to říkala, a on mi na to řekl, že jen říká pravdu, protože je upřímnej :(… Tak já nevím, jsem přecitlivělá na kritiku, nebo to není úplně v pohodě?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 05.08.18 19:31
@Anonymní píše:
Zkoušela jsem si doma plavky, říkám partnerovi, že mi teda moc nesedí a že v nich snad ani nemůžu nikam jít. On se na mě podíval a řekl, že to není těma plavkama, ale tím, že mám hnusný kozy..Nic jsem mu neřekla a šla jsem radši do vedlejší místnosti. Často od něj slyším podobné věci, že mám tlustý zadek, velké břicho apod. Ok, mám, ale hrozně mě mrzí, že to musí říkat zrovna takhle :-(… Pak jsem mu to říkala, a on mi na to řekl, že jen říká pravdu, protože je upřímnej :(… Tak já nevím, jsem přecitlivělá na kritiku, nebo to není úplně v pohodě?

Tohle mi někdo říct, tak už je můj bejvalej :zed: On je dokonalý, že? Až na ten mozeček velikosti hrášku.

Uživatel je onlineLychee13
Závislačka 3036 příspěvků 05.08.18 19:32

Nejsi přecitlivělá,ale žiješ s hovadem. :think:

lenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 05.08.18 19:32

No je to buran a já bych s ním nebyla, ale tak můžeš taky zkusit být upřímná - vhodně zhodnotit jeho přirození případně jiné partie.

Lucinka1986
Kecalka 343 příspěvků 1 inzerát 05.08.18 19:33

Ne, to není v pohodě, tvůj partner je primitiv.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 19:33

S tím bych nebyla :zed:

jahuhudka
Extra třída :D 10282 příspěvků 05.08.18 19:34

Ty premyslis 8o Boze muj rekni mu ze ma malyho ptaka,smrfi mu a neumi s.ukat :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 05.08.18 19:34

Dobrej idiot.

unuděná
Kelišová 5370 příspěvků 1 inzerát 05.08.18 19:34
@Anonymní píše:

Me tohle partner jednou rict,tak se mozna jeste udrzim a odvetim neco ve smyslu „porad lepsi hnusny kozy nez malej pindour“.A kdyby nejakou podobnou kritiku opet vypustil z ust,tak se sbiram a odchazim.Tohle je hodne pres caru a tvuj partner nejen,ze te nemiluje,ale ani si te nevazi a urcite ho nepritahujes.Pro­min. :nevim:

lenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 05.08.18 19:34

@jahuhudka tak na něj :pankac:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 05.08.18 19:35

Mas mu rict, ze na to je jeho podmerecny pero s blemcavyma koulema je to az az..

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 05.08.18 19:35

:lol: :lol: :lol: Co si nektery lidi nechaji libit, ja vazne k smichu.

Anna85
Kecalka 295 příspěvků 05.08.18 19:36

Ja bych se ho zeptala proc teda se mnou je. Jestli kvuli teplymu jidlu nebo cistym trenkam nebo proc?
 Blbec.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15065 příspěvků 05.08.18 19:37
@Anonymní píše:

Ty nejsi divná ani šeredná, de..il je on s prominutím.
Hlavně, že on je dokonalej co..
Tohle mi říkat můj muž, pošlu ho někam a odmítnu s ním mít sex, začnu se fintit a chodit ven a neříkat mu kam, ať má o čem přemýšlet.
Možná to zní tvrdě, co jsem výše napsala, ale takhle to prostě cítím.
On není upřímný, on je blb.

Příspěvek upraven 05.08.18 v 19:38

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 05.08.18 19:37

Proboha, máš doma totální střevo, pusť ho do oběhu, jiná už ho srovná… ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama