Mám negativní rodiče.

48
25.4.21 10:22

Mám negativní rodiče.

Dobrý den, nevím co mám dělat.. je mi 14 let a mám velké životní cíle. Jeden problém rodiče dost pijou, nikdy v ničem nepodpoří a jsou vulgární.. já takhle vždy stratim veškerou motivaci… Co mám dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.4.21 10:32
@Anonymní píše:
Dobrý den, nevím co mám dělat.. je mi 14 let a mám velké životní cíle. Jeden problém rodiče dost pijou, nikdy v ničem nepodpoří a jsou vulgární.. já takhle vždy stratim veškerou motivaci… Co mám dělat?

Neztrácej víru a jdi si za svými sny. Na to že máš teprve 14, to máš v hlavě srovnané a to je dobře. Zkus najít podporu třeba u babičky nebo dědy, učitele, trenéra… někdo tě rád podpoří. Svoje rodiče nezmenis, ale zato svůj život si můžeš kormidlovat sama nebo sám. Otec mého táty byl alkoholik a násilník a můj táta se alkoholu ani netkne, neublížil by ani mouše, má super rodinu, přátelé a vždycky byl mistr v elektrovývoji. Když se chce, všechno jde :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
8522
25.4.21 10:50

Ber je jako odstrašující příklad a říkej si, že oni a jejich chování jsou právě ta nejlepší motivace se snažit, abys nedopadla tak jako oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
25.4.21 11:30

Ber to jako školu. V životě bude vždycky někdo/něco, kdo/co ti bude házet klacky pod nohy. A víc než vidinu těch cílů si vezmi cestu k těm cílům jako cíl :) Nikdo neříká, že takhle je to správné, ač se to může teď takto zdát. Ale po cestě se může objevit něco nového, zajímavějšího. A přes jedinou vidinu cílů, které máš teď, nemusíš pak ty zajímavé věci vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 15:42

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie