Reklama

Mám přehnané požadavky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

voodoo
Stálice 57 příspěvků 20.02.17 15:39
Mam přehnane požadavky?

Hezky den, zajímal by me názor ostatních. Mame deseti měsíční dítě, přítel ma z předchozího vztahu tříletého syna, který k nam jezdi na víkendy. Je to celkem neposeda a aby se najedl údajně si musi k jídlu brat hračku. Me to celkem vadi protoze naše ditko je zvyklé ze se ji v kuchyni v zidlicce a bez hraček. Rada bych aby to u nas platilo takto, časem by ten nas nemusel chápat proc on si u jídla hrát nemuze. Zadám moc kdyz chci pritelova syna učit ze k jídlu hrani nepatří?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 20.02.17 15:44

Nastavit hranice a dodrzovat je. Na druhou stranu : proc zbytecne prudit? Kor v takovyhle situaci? Dovolila bych hracku, ale u stolu se nehraje ale ji. Takze se auto muze koukat, ale nemuze jezdit.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 20.02.17 15:44

Jednu hracku u jidla, ktera napr. „Kouka jak dite ji“, bych neresila :oops:

Pinguina
Povídálka 43 příspěvků 20.02.17 15:46

Dle mého bys mohla být chapavejsi, hračka snad není takový problém. Můj syn by se taky bez hračky nenajedl..

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 20.02.17 15:58
@voodoo píše:
Hezky den, zajímal by me názor ostatních. Mame deseti měsíční dítě, přítel ma z předchozího vztahu tříletého syna, který k nam jezdi na víkendy. Je to celkem neposeda a aby se najedl údajně si musi k jídlu brat hračku. Me to celkem vadi protoze naše ditko je zvyklé ze se ji v kuchyni v zidlicce a bez hraček. Rada bych aby to u nas platilo takto, časem by ten nas nemusel chápat proc on si u jídla hrát nemuze. Zadám moc kdyz chci pritelova syna učit ze k jídlu hrani nepatří?

Nežádáš moc, spíš záleží, jak se na to manžel bude tvářit

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19272 příspěvků 20.02.17 16:01

Nauč se jeho syna z předchozího vztahu brát takového jaký je ;) Hračka u jídla je to nejmenší, kluk poroste a může (a bude) mít ještě spoustu z tvého pohledu nedostatků. Zároveň je všechny těžko můžeš lámat, když krom pár dnů v měsíci to doma má zajeté tak jak má.
Jednodušší bude menšímu vysvětlovat, že né vše, co může velký brácha může i malý brácha :nevim:
Zároveň můžete vyjednávat i se starším v podobném gardu, např. to, že u mámy si může s hračkami během jídla hrát, no to možná může, ale u vás se to nedělá, takže si hračku může držet, ale nebude s ní dělat blbiny po stole.
ALe základ je, že vychovávat ho musí především jeho rodiče, takže spíš hodit řeč s chlapem, než z pozice „macechy“ vyjet rovnou na kluka.

arinecka
Závislačka 4598 příspěvků 20.02.17 16:02

@voodoo Tak u nás je normální že si u jídla čteme 8o já, chlap i dcera. Tajže pokud si vezme k jídlu třeba autíčko, plyšáka… tak to bych neřešila.

Malike
Extra třída :D 11568 příspěvků 20.02.17 16:04

@voodoo tu hracku nebude mít furt. a jo máš přehnane požadavky

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 20.02.17 16:05

@voodoo nechala bych ho byt. Uz takhle je náročné, ze jezdí za tátou jinam

Janasas
Kelišová 5124 příspěvků 20.02.17 16:09

Neřešila.. Má 3 roky, než tvoje dítě bude chápat tak on bude jíst bez hračky..
Taky to můžeš udělat tak, že otočíš židle tak, aby na sebe nebiděli. Dá se to..

Alušáček
Závislačka 3074 příspěvků 20.02.17 16:12

@voodoo Proč by nemohl mít u jídla na stole hračku? Je to malej kluk, třeba nemá kdoví jaký vztah k jídlu a s hračkou se nají spíš. Nezakazovala bych takové nepodstatné věci, to není vývhova, ale prudění.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66507 příspěvků 20.02.17 16:21

Jo, zbytečně nesmyslně prudíš malé dítě.

voodoo
Stálice 57 příspěvků 20.02.17 16:58

Proc bych syna otáčela pryc? Je zvyklý ze stolujeme všichni společne. Ma svou zidlicku u našeho stolu. A opravdu se mi nelibi kdyz si nekdo u jídla hraje. A partner je treba i v tomto na naše dítě přísný. Pokud brečí nebo je rozpustile tak ceka až se zklidni a pak teprve ho krmí. Kdyz ted bylo po horeckach a nechtěl moc jist tak jsem chtela dat misto toho Mleko ale ze ne, protoze si nebude zvykat zpět na Mleko. Dekuji za rady ale utvrdilo me to v tom, ze dělam spravne. Pokud mame nějaká pravidla které vlastně zavedl partner tak by nemalá platit jen pro naše společne.

Fazulina
Závislačka 3397 příspěvků 20.02.17 16:58

Kdybys viděla, co má všechno moje dcerka (2,5 r.) na stole a kde všude jí, tak by ses divila:-)))

Asi neprudíš, jste zvyklí jinak, spíš prostě holt každé dítě je zvyklé jinak, možná spíš povolit trochu.

Magdaleeena
Kelišová 5671 příspěvků 20.02.17 17:10

Ano, mně to přijde jako zbytečný problém.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama