Mám uplakané miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 20:56
Mám uplakané miminko

Holky ahoj,

docházejí mi síly. Mám uplakané skoro 4-měsíční miminko. Je taková už od narození, nevím, co dělám špatně pořád. Myslela jsem si, že to časem přejde, ale stále nic. Nejdřív to byli prdíky, celodenní řev. Teď řve když se jde kojit, jdeme na procházku - řve v kočárku. Večer před spaním řev, probudí se řev, řve v houpátku, v nosítku. Když ji dám na hrací deku po 5 minutách řev. Přijedeme na návštěvu řve tam. Řve i v nosítku. Stále jí houpám a konejším…Už se nám smějí, jestli jdeme s muzikou. Všichni jí říkají zpěvačka. Ale já už jsem z toho unavená. Babičky nefungují ani jedna. Taťka funguje, pomáhá, ale má zase hodně práce, tak ho nechci ještě víc zatěžovat. Měly jste taky uplakaná miminka? Přešlo to?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
anikahen
Kecalka 212 příspěvků 27.12.17 21:02

A nerve třeba hlady??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 21:04
@anikahen píše:
A nerve třeba hlady??

Kojím i dokrmuji, po jídle vážím, přibírá hezky

Venceslavka
Kecalka 240 příspěvků 2 inzeráty 27.12.17 21:06

Taky bych nejdřív řešila jestli ji kojení stačí…

Heivka
Závislačka 3242 příspěvků 27.12.17 21:08

Ze zkušeností mojí sestry, některé děti prostě řvou, neteř taky řvala pořád, ve dvou a půl letech přešla ze řvaní na neustálé povídání, nevím co je horší. :nevim:

murkyf
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 27.12.17 21:10

Vaz před i po kojení at víš kolik snědla..
Jinak já mám taky ubreceny miminko, pořád brečí, nic se jí nelíbí.. ale já si zvykla..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 21:13

Vypije při kojení kolem těch 70 ml, někdy jí musím i dokrmovat. Já si na to snažím zvykat, ale poslední 2 dny mám pocit, že se brzo budu houpat na větvi

Verca1901
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 27.12.17 21:13
@Anonymní píše:
Holky ahoj,docházejí mi síly. Mám uplakané skoro 4-měsíční miminko. Je taková už od narození, nevím, co dělám špatně pořád. Myslela jsem si, že to časem přejde, ale stále nic. Nejdřív to byli prdíky, celodenní řev. Teď řve když se jde kojit, jdeme na procházku - řve v kočárku. Večer před spaním řev, probudí se řev, řve v houpátku, v nosítku. Když ji dám na hrací deku po 5 minutách řev. Přijedeme na návštěvu řve tam. Řve i v nosítku. Stále jí houpám a konejším…Už se nám smějí, jestli jdeme s muzikou. Všichni jí říkají zpěvačka. Ale já už jsem z toho unavená. Babičky nefungují ani jedna. Taťka funguje, pomáhá, ale má zase hodně práce, tak ho nechci ještě víc zatěžovat. Měly jste taky uplakaná miminka? Přešlo to?

měla jsem ukricene miminko, od narození bylo na UM, vyzkoušela jsem všechny značky a vždycky hystericky pláč a nešel utisit. Kočár, konejseni, chování, nic. Zašla jsem za doktorkou, ta mu udělala testy a zjistila alergii na kravskou bílkovinu.. a to neměl vyrazku ani jinou stolici.. Předepsala nám speciální mléko a do 2 dnů byl klid a konečně máme spokojené miminko. Neříkám, že to musí být i váš případ, ale pokud křičí často a tak jako by ho třeba něco bolelo, zašla bych k doktorce. Je to vyčerpávající, ale určitě bude lépe, drž se :kytka:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 27.12.17 21:14

Měla. Obě. Prvního to přešlo do půl roku. Ale druhý je mazec ještě dnes, 1 rok a půl. Už teda furt neřve, zato se vzteká nebo kňourá. Už ve svým věku sebou klidně švihne v krámu. :mrgreen: mám už z toho srandu, když si představím, jak jsem s prvním na všechny matky a takovými dětmi koukala. (první byl zlatíčko) Ono to přejde, bohužel u některých děti dýl. Taky ještě dnes nemáme den, aby aspoň chvíli nekňoural nebo se nevztekal. U nás babičky taky nefungují. Naštěstí v noci spí 20-07, takže je to snesitelnější, že se aspoň vyspím. Začátky byly krušný, soucitim s tebou, ale poradit neumím, u nás pomohlo trochu fakt až začal chodit. Další zlepšení podle mě přijde až bude líp mluvit a nebude furt kňourat ale řekne co do háje chce. :mrgreen: pevné nervy. :hug:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 27.12.17 21:16
@Anonymní píše:
Holky ahoj,docházejí mi síly. Mám uplakané skoro 4-měsíční miminko. Je taková už od narození, nevím, co dělám špatně pořád. Myslela jsem si, že to časem přejde, ale stále nic. Nejdřív to byli prdíky, celodenní řev. Teď řve když se jde kojit, jdeme na procházku - řve v kočárku. Večer před spaním řev, probudí se řev, řve v houpátku, v nosítku. Když ji dám na hrací deku po 5 minutách řev. Přijedeme na návštěvu řve tam. Řve i v nosítku. Stále jí houpám a konejším…Už se nám smějí, jestli jdeme s muzikou. Všichni jí říkají zpěvačka. Ale já už jsem z toho unavená. Babičky nefungují ani jedna. Taťka funguje, pomáhá, ale má zase hodně práce, tak ho nechci ještě víc zatěžovat. Měly jste taky uplakaná miminka? Přešlo to?

Ano, měla. První. Byla nakrmená, přebalená a brečela skoro pořád. V noci nespala, nosila jsem ji a zpívala. Plakala i v autosedačce a v kočárku. Nikdo ji hlídat nechtěl. Já unavená a soustředila jsem se jen na to, aby spala. Prostě první. :-) co bych zkusila u tebe. Zkus před každým kojením dávat espumizan. Je to na ty prdíky. Tuhle poslední jsem dávala a i do houpacího lehátka. Do z deseti minut se vykakala. Pokud to nepomůže zkus dát UM, třeba má opravdu hlad (ta naše kynula ukázkově, plakala i po zavedení kaše a příkrmů) Nesnažit se pořád uspávat (to jsem dělala já a byla to blbost). S prckem si povídat. Usmívat se. Blbnout. Naši poslední dávám na zádíčka, na bříško, nosím v různých polohách, dávám si ji na kolena (to miluje). Vždy jen na chvilku, aby měla změnu. Přes den spí už málo. Nebo zkusit šátek. Přeji pevné nervy, vím, jak je člověk zoufalej. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 21:18
@Amelie30 píše:
Ano, měla. První. Byla nakrmená, přebalená a brečela skoro pořád. V noci nespala, nosila jsem ji a zpívala. Plakala i v autosedačce a v kočárku. Nikdo ji hlídat nechtěl. Já unavená a soustředila jsem se jen na to, aby spala. Prostě první. :-) co bych zkusila u tebe. Zkus před každým kojením dávat espumizan. Je to na ty prdíky. Tuhle poslední jsem dávala a i do houpacího lehátka. Do z deseti minut se vykakala. Pokud to nepomůže zkus dát UM, třeba má opravdu hlad (ta naše kynula ukázkově, plakala i po zavedení kaše a příkrmů) Nesnažit se pořád uspávat (to jsem dělala já a byla to blbost). S prckem si povídat. Usmívat se. Blbnout. Naši poslední dávám na zádíčka, na bříško, nosím v různých polohách, dávám si ji na kolena (to miluje). Vždy jen na chvilku, aby měla změnu. Přes den spí už málo. Nebo zkusit šátek. Přeji pevné nervy, vím, jak je člověk zoufalej. :hug:

Kapičky na prdíky dávám před kojením a dávám i do houpacího lehátka :-)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 27.12.17 21:20
@Anonymní píše:

Tak jsem dočetla. Určitě bych vyloučila alergii na tu kravskou bílkovinu, jak říká Verča. :)

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 27.12.17 21:21

Moje taky takhle řvala, zlepšilo se to tak v roce a půl, když se jí narodila ségra, ale ječivka je pořád. Pevné nervy přeji, bylo to na hlavu, :kytka:

murkyf
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 27.12.17 21:28
@Anonymní píše:
Vypije při kojení kolem těch 70 ml, někdy jí musím i dokrmovat. Já si na to snažím zvykat, ale poslední 2 dny mám pocit, že se brzo budu houpat na větvi

Mně stejně stará holka pije, teda UM, 120-180 ml :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 21:29
@murkyf píše:
Mně stejně stará holka pije, teda UM, 120-180 ml :nevim:

Jenže víc do ní nedostanu. Co s tím? Když jí dám UM, tak vypije max.90ml

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >