Mám velmi přihlouplý dotaz - svatební pozvánka

Anonymní
14.8.17 21:19

Mám velmi přihlouplý dotaz - svatební pozvánka

Ahojky holky i pánové, je mi trapně, za tento trapný dotaz, ale každopádně jsem nepochopila pozvánku od synovce, který nás pozval na svatbu :oops:.
Na pozvánce stojí : Rodina bude mít svíčkovou, kamarádi… (něco jiného), možná sem chodí budoucí nevěsta synovce :mrgreen:
Tak a teď nevím, co teda budeme mít svíčkou či guláš :mrgreen:, nevím, jak to myslel, já se přikláním, že svíčkovou, a partner, rodinou myslel jen rodiče ženicha a nevěsty, ta jak to teda myslel
PS: ptát se ho nechci, to mi je opravdu trapně :oops: :oops:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26574
14.8.17 21:21

Jako vazne? My to mame vedet? A neni to jedno? Podle mne svickovou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.8.17 21:23
@jenny.fields píše:
Jako vazne? My to mame vedet? A neni to jedno? Podle mne svickovou.

no asi to jedno je :lol:, já jsem od přírody taková, že řeším každou hloupost :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
191
14.8.17 21:25

Trapna je ta pozvanka. A neni to jedno, tak uvidite, co vam prinesou, nebo gulas se bude podavat v nadrazce a svickova v hotelu? :-D
A jinak vy budete spis rodina nez kamaradi ne?

Příspěvek upraven 14.08.17 v 21:26

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
867
14.8.17 21:25

A proc je vam trapne se ho zeptat, kdyz uz to potrebujete vedet? Co je na tom dotazu tak trapneho?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29
14.8.17 21:25

Podle mě taky svíčkovou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.8.17 21:26
@solip píše:
A proc je vam trapne se ho zeptat, kdyz uz to potrebujete vedet? Co je na tom dotazu tak trapneho?

no, že jsem blbá jako škopek :lol:

  • Citovat
  • Upravit
1400
14.8.17 21:27

Nechala bych se překvapit a kdybych dostala gáblík pro kamarády, ztropila bych scénu a odešla středem, přece nejsem ňáká hej počkej! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A teď vážně: trochu nešťastně formulováno, ale tak jestli je to synovec, řekla bych, že jste ještě blízká rodina. Můžete uzavírat sázky :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3337
14.8.17 21:31

Co to je za pozvánku 8o? Jako že hosté jsou rozděleni na „lepší“ a „horší“ to nechci vidět až to servírka poplete a budete si tam přehazovat talíře :lol: Nebo vas po obřadu pro jistotu oddělí? Vždyť to už snad musí stát skoro stejné peníze, pokud jde o to ušetřit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.8.17 21:33

@pralinka2727 co vím, tak oddělí, jak psáno nevěsta s ženichem a rodinou… toto, a kamarádi mezitím tamto.. @pralinka2727

  • Citovat
  • Upravit
25220
14.8.17 21:35

A jak je to podané? Každé to jídlo se podává v jinou dobu a jinde? Pak je to dost zásadní. Pokud není napsáno „nejbližší“ rodina, tak bych to viděla na oběd v rodinném kruhu = svíčková a kamarádi na odpoledne na guláš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
14.8.17 21:36

To jako někdo fakt píše na pozvánku?

  • Citovat
  • Upravit
109
14.8.17 21:38

Není to spíš, že vy jste zvaní už na oběd (svíčková) a kamarádi na večer (guláš)? Ale je to teda napsaný dost zvláštně..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3337
14.8.17 21:39
@Anonymní píše:
@pralinka2727 co vím, tak oddělí, jak psáno nevěsta s ženichem a rodinou… toto, a kamarádi mezitím tamto.. @pralinka2727

Tak jestli to mají ve stejný čas, tak to je trapnost největší. My měli dvě pozvánky, jednu pro nejbližších cca 20 lidí ke svatebnímu stolu a pro dalších cca 40 na odpolední párty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.8.17 21:41

@pralinka2727 no v jeden čas se všichni po obřadu rozdělí :D :roll:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný