Mamacore a inkontinence

21.3.21 12:13

mamacore a inkontinence

Ahoj, je tu prosím někdo komu pomohlo cvičení mamacore s inkontinencí? Mám silnou stresovou inkontinenci a už opravdu nevím co dělat. Narazila jsem na cvičení mamacore, kde inkontinenci také zmiňují, ale nenašla jsem nikde v diskuzi odpověď jestli to někomu pomohlo. Cvičení je dost drahé, tak nechci jen vyhodit peníze a dál se trápit.. Zkušební 7denní výzvu jsem s nimi již začala cvičit a zdá se mi to dobré, ale pořád nevím nevím jestli pokračovat. V diskuzích si všichni chválí že je nebolí záda, nebo že se stáhla diastáza, ale tu já nemám..
Budu ráda za nějakou recenzi i na ten můj problém:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
136
21.3.21 17:01

Ahoj,
nech si zjistit, zda nemáš poškozený sval levator ani. Pokud ne, cvičení ti pomůže, pokud ano, cvičení ti nepomůže. Vysvětlené je to třeba tady:
https://porodnitrauma.cz/levator-ani/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5960
21.3.21 23:48

@lenkaparez předávám jen jak jsem koupila - jsem na FB ve skupině žen s problémy s pánevním dnem a tam to zrovna před pár dny někdo rozebíral to cvičení, a že na pánevní dno to žádný zázrak není, některé cviky prý bez odbornějšího vedení nejsou ani dobré :nevim:
Byl to obsáhlý článek s vysvětlením detailů, ve zkratce to nebylo úplně příznivé, zvlášť za ty peníze recenzentka fyzioterapeutka nedoporučovala.

(opravdu jen píšu, jak jsem četla, můj neodborný názor za tím nehledej ;-) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat