Maminka z Brna na kočárkování?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5515
1.12.12 19:11

@oveczka Já mám čas přes týden kdykoliv :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7217
1.12.12 19:14

@Karkulka 1 Škoda, jinak jsem blízko, jsem lesná :lol: :zed: jak naschvál to nevychází… :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5515
1.12.12 19:21

@Becky00 to je, my jsme přes týden pořád sami, táta stále pracuje aspon víkendy jsme s ním :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
269
1.12.12 19:37

@ivulineček tam tím směrem se brzo stěhujem :D
holky, tak co třeba pondělí kolem 15 nebo eventuálně středa dopoledne/odpoledne - jak vám to sedí víc? můžem zvolit trasu, kde se dá cestou nakojit, nemusí nám to vyjít s krmením stejně, že jo :mrgreen:

@Becky00 my někdy můžem i víkendy, taťka bývá na stavbě, tak kdybys věděla, že ti to vyjde, můžem se domluvit ;)
@MiriKuc tak za měsíc dva se třeba připojíte :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5515
1.12.12 19:40

@oveczka Mě spíše ta středa a čím nás bude více tím lépe :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5515
2.12.12 11:08

@Becky00 Jak budu mít o víkendu čas, určo si na Tebe vzpomenu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
269
4.12.12 09:36

Ahoj holky, tak komu by se chtělo zítra na vycházku? snad nebudou obří závěje :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5515
4.12.12 09:58

@oveczka Ahojky mě by se chtělo, ale bohužel nemuho, jdu s malym k doktorovi, budu moct až příští týden, omlouvám se :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
269
4.12.12 13:29

@Karkulka 1 ahoj, to je škoda, snad to není nic vážnýho… já teda taky zvažuju návštěvu doktora, už od sobody malá přes den dost bojkotuje kojení a minulej měsíc váhový přírůstky nebyly nic moc, tak ji asi radši nechám převážit a možná najedem na příkrmy o měsíc dřív :nevim:

tak ať jste zdraví a příští týden něco vymyslíme ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5515
4.12.12 14:00

@oveczka Ne není jdem taky na převážení a zároveň že nám udělá 3měsiční prohlídku. My jsme na UM, na příkrmy najedem za měsíc. Určitě se domluvíme ten příští týden :)pokud budeš mít čas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1710
18.12.12 11:15

Já jsem z Bohunic a taky hledám někoho na společné „kočárkování“ :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
3.1.13 08:59

Ahoj holky nebude se vam nektere jit ven s kocarkem? jsem z brna a mam 7 mesicni holcicku :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5515
3.1.13 13:15

@petamok ahojík a z které části jsi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
3.1.13 13:38
@Karkulka 1 píše:
@petamok ahojík a z které části jsi?

Nejsem primo z brna jsem kousek od brna ale jsem pojizdna autem takze to neni problem. jinak mam mamku v lisni a av brne jsem skoro porad

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5515
3.1.13 13:50

@petamok Já jsem z kralového pole :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová