Maminka z Prahy se zájmem o kulturu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
oscarp
Nováček 2 příspěvky 27.10.18 20:33
Maminka z Prahy se zajmem o kulturu

Ahoj vsem. Zkousim timto zpusobem najit nejakou mamu, ktera se stejne jako ja zajima o kulturu (knizky, umeni, architektura,…) a rada by i na materske pokracovala v navstevach nejruznejsich zajimavych akci, vystav, festivalu atd. Deti to vzdycky nebavi, a tak me napadlo, ze by mohlo byt fajn si treba deti chvili navzajem pohlidat/zabavit a mit tim padem moznost v klidu si neco prohlednout. Ziju v Praze a mam dve male deti (ctyri a pul roku). Budu rada, kdyz se nekdo ozve :-)

Reakce:
jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 27.10.18 21:13
@oscarp píše:
Ahoj vsem. Zkousim timto zpusobem najit nejakou mamu, ktera se stejne jako ja zajima o kulturu (knizky, umeni, architektura,…) a rada by i na materske pokracovala v navstevach nejruznejsich zajimavych akci, vystav, festivalu atd. Deti to vzdycky nebavi, a tak me napadlo, ze by mohlo byt fajn si treba deti chvili navzajem pohlidat/zabavit a mit tim padem moznost v klidu si neco prohlednout. Ziju v Praze a mam dve male deti (ctyri a pul roku). Budu rada, kdyz se nekdo ozve :-)

Svého času bych byla ráda za někoho podobného, ale ve Vídni ;)

Amelia1986
Kecalka 191 příspěvků 28.10.18 07:18

@oscarp před nejakou dobou jsem zde psala podobny prispevek, ale moc nevydalo :D ja se rada pridam, mam dve deti 3 a 21m. Z ktere casti Prahy jsi?

Bubla_Bučková
Závislačka 4076 příspěvků 28.10.18 14:28

No ty ale nehledas partacku ale hlídačku vlastně :jazyk: takže nemusí být nutně kulturně závislá.. Stačí ,když pohlídá…

oscarp
Nováček 2 příspěvky 28.10.18 14:30
@Bubla_Bučková píše:
No ty ale nehledas partacku ale hlídačku vlastně :jazyk: takže nemusí být nutně kulturně závislá.. Stačí ,když pohlídá…

Nehledam zadnou hlidacku, to jsem se asi jenom nepresne vyjadrila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >