Maminky 10měsíčních miminek z Brna

6770
30.7.12 10:26

Maminky 10-ti mesicnich miminek z Brna

Ahoj, jsem z Brna, je mi 23 a hledam kamaradku s priblizne starym miminkem na klaboseni…treba i prochajdy…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3636
30.7.12 10:30

Ahoj pavli, mě je taky 23, mám taky 10ti měsíční holčičku. Kousek od Brna mám rodiče, ale teď bydlíme v Uher. Brodě. Ale poklábosit můžeme klidně tady, když budeš chtít :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6770
30.7.12 10:32

Ahoj Sari, urcite muzeme…Deniska je jen o 4 dny starsi nez Natalka…jak se mate?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3636
30.7.12 10:37

Poslala jsem ti SZ :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
30.7.12 11:06

Mně je 25 a mám za pár dní ročního prcka, ale k tomu ještě skoro tříleťáka… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6770
30.7.12 11:10
@kate02 píše:
Mně je 25 a mám za pár dní ročního prcka, ale k tomu ještě skoro tříleťáka… :think:

ahoj… po pravde Te obdivuji…teda vsechny, co maji vic jak jednoho prcka…nekdy toho mam nad hlavu…a nevim kam driv s jednou holcickou…co dostane Vojtisek k narozkam? ja planuji male trikolku na rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
30.7.12 11:24
@Pavla7 píše:
ahoj… po pravde Te obdivuji…teda vsechny, co maji vic jak jednoho prcka…nekdy toho mam nad hlavu…a nevim kam driv s jednou holcickou…co dostane Vojtisek k narozkam? ja planuji male trikolku na rok.

od nás asi nic moc, máme pro něj Megabloks (sedí to k Duplu) s Mickey Mousem, protože ho miluje :oops: :mrgreen: Od mýho táty s manželkou dostal plastovej domeček (což je teda radost pro oba kluky) :mrgreen: Jinak netuším, hraček máme spoustu díky prvnímu prckovi a máme malej byt, takže i tak se tady přes hračky skoro nehnem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6770
30.7.12 11:29

A kdepak mate byt? megabloks je co? vubec nevim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
30.7.12 11:39
@Pavla7 píše:
A kdepak mate byt? megabloks je co? vubec nevim

v Žabovřeskách. :-) Megabloks je stavebnice podobná jako Duplo (snad by to k sobě mělo i sedět :-) )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
30.7.12 11:39

A odkud jste vy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6770
30.7.12 11:41

Bydlim s Natalkou v Ivanovicich…kousek od Makra;o)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová