Maminky z Jablonce nad Nisou

4
13.8.10 10:36

Maminky z Jablonce nad Nisou

Ahoj najde se tady někde kamarádka s mimčem na procházky atd,. Jsem 25 letá maminka s 15-ti měsičním chlapečkem Adámkem. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
nonitty
24.11.10 10:57

Kamarádka z Jablonce nad Nisou

Chtěla bych oživit tuto diskuzikterá se vlastně ani nerozjela. :roll: Ráda bych našla maminku s malým svištěm z Jablonce nad Nisou,na procházky,výlety,pokec u kafe.Hledám kamarádku pro sebe a zároveň kamaráda/kamarádku pro mou malou.Mám téměř roční holčičku a 12-ti letého kluka. Nepocházím Jablonce a známé z práce jsem nějak ztratila odchodem na mateřskou. Jsem ze sídliště Šumava-Paseky. Budu ráda,když se,holky,ozvete. :mavam: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
nonitty
24.11.10 12:47

Vážně Jablonec spí? Pravda trochu tu zapadáváme sněhem,ale zatím pohoda… :wink: Ozve se někdo? :dance: :dance: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
1717
24.11.10 13:22

Ahoj nonitty, zjistila jsem, že jsi navštívila můj profil. Jsem také z Jablonce, sice z opačného konce než ty. Mám skoro pětiletého syna a teď na únor čekáme holčičku Adélku. Pokud si budeš chtít popovídat, nebo se třeba sejít na kávičku, pak písni soukromou zprávičku. Zdraví Renata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23966
24.11.10 16:00

V JBC se nespí, jen není čas :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
27.11.10 19:04

Ahoj holky :-D Já se hlásím taky do skupiny mamina-Jablonec :mrgreen: Termín mám na konec března, takže zatím těhule 8-) Je to moje první mimi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
28.11.10 13:36

Jsme taky z Jablonce, mám skoro 2 letou dcerku. :-) Tak se hlásím, abyste věděli, že i v Jablonci jsou maminy s dětma a nespí se tu. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6423
3.12.10 17:31

Ahojky holky,taky jsem z Jablonce,mam kluka,v lednu mu budou 2 roky a druhy mimisek je na ceste,TP 14.6.2011,rada se seznamim s nejakou maminkou z Jablonce :dance: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
27.9.12 17:54

Ahojky maminy :-)
Koukám že diskuze už dlouho zahálí, tak zkusím obnovit. Je tu nějaká mamina, která by občas vyrazila na společnou procházku, sejít se na kafíčko apod.
Mám dva chlapečky, dvouletého a dvouměsíčního a bydlíme ve Mšeně :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
27.9.12 18:11

Ahoj. Jsem maminkou 2,5 leté Adélky a jakoukoliv možnost setkání se stejně starými dětmi uvítáme. Bydlíme ve Vrkoslavicích :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JANA Hubnerová
19.7.13 20:15

.

Mám dvouletého kluka a hledám nějaké cvičení, kde se vyřádí s vrstevníky, ale nemůžu nic najít. Poradí mi někdo s dobrou zkušeností?

• Citovat
  • Nahlásit
Anejdana
21.8.13 15:57

Ahoj maminy,
nenašla by se nějáká maminka s prckem na procházky, kafčo,…?? Je mi 20cet a mám dvouměsíčního chlapečka :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
786
24.8.13 11:27

Ahoj maminky,
jsem maminkou 2,5lete dcery Sofie a skoro 3mesicniho syna Kubíka… nenasla by se tu maminka se stejne starymi detmi? :) :) :)

@Anejdana bych sla na prochazky i na to kafco… :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
12.9.13 19:38

Ahoj holky, me je 23 jsem taky z Jablonce a mam rocniho syna, rada bych sla take na prochazku, kafco :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anejdana
18.9.13 08:48

Tak zkusím už po několikáte oživit diskuzi :lol: nenašla by se maminka, těhulka nebo prostě kdokoliv na procházky, kafčo? Už tady v tom Jablonci vážně umírám nudou :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat