Maminky z Olomouce - termín leden 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4559
31.7.13 10:40

Dobré ránko, @DanulkaF máš apsolutní pravdu.
@katuska_m popravdě jsem na tom ještě moc neuvažovala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2689
31.7.13 11:42

@katuska_m
nejsem ani vylozene zastance ani odpurce EDA… asi k ni dam souhlas na zacatku skrze odber krve ale zkusim to vydrzet… kdyby to trvalo dlouho necham si ji asi pichnout

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
31.7.13 13:59

@DanulkaF jojo tak nějak, ale v jiné diskuzi kde jsem tak holky co mají zkušenosti, tak říkají, čím déle tím je to méně bolestive( tělo si na tu bolest zvyká) zato když porod trvá jen 2 hodky tak je to pěkná bolest.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2689
31.7.13 14:56

@lusilper
nu, nechame se prekvapit :-)

A tady maly „darecek“ relax hudba pro tehotne a miminka
 http://ulozto.cz/…dite-mp3-zip

a ted stahuju toto pro miminka, tak uvidim co to bude
 http://ulozto.cz/…-millooo-rar

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
31.7.13 15:19

@DanulkaF stahuji a uvidím :-) Holky nevíte jestli můžu dát merunky do mrazaku, někdo mě tvrdil, že to nejde, že zčernají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2689
31.7.13 15:22

@lusilper
podle tohoto

Výroba mražených potravin - Firmy.cz
www.firmy.cz/…ych-potravin
Výrobce mražených potravin značky McCain - bramborové výrobky (krokety, hranolky,… směsi, mražené ovoce (jahody, maliny, borůvky, švestky, meruňky),…

to vypada ze to jde :-) ale nezkousela jsem :-)… ja treba netradicne zamrazila testicko na bramboraky pac jsem toho mela hafo a nechtelo se i uz smazit… a po vytazeni super a vyborne bramboracky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
31.7.13 15:25

@DanulkaF hmmm to by mě nenapadlo, já ten zbytek vždy vyhodím. Určitě dobrá rada. Já jsem dnes dostala od babičky bedny meruněk a tak dělám marmeládu, zavařuji a co dál s tím už nevím, zkusím mražak a uvidím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2689
31.7.13 15:34

@lusilper
http://www.recepty.cz/…odami-149839 urcite by sly i s merunkama :-) mam odzkousene… mnamozni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
31.7.13 15:36

Jo jo to bych mohla, navíc manža je miluje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2021
31.7.13 15:37

Mnááám, když vidím ten obrázek.. takhle mi dělat chutě s merunkama v práci :D teď jste mi ale připomněli, že mám od babičky v mrazáku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2689
31.7.13 15:40

@Natali14
nu, a hned jedna zkusenost se zamrazenymi… ja tam ma jen jahody, jenze ty se moc nedaji pouzit na knedliky pac pusti vsechnu vodu a jsou blebleble

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
31.7.13 15:53

@Natali14 tak to je super, necham si něco na knedle a zbytek šoupnu do mrazáku.
:kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2689
31.7.13 15:56

@lusilper
kdybych mela opravene auto tak prijedu na obed zitra :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2021
31.7.13 15:58

@DanulkaF
Já bych se přidala :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
31.7.13 16:04

Chi, sedněte do autobusu a přidette :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová