Poradna duly
Jana Čurdová
Dobré ránko, @DanulkaF máš apsolutní pravdu.
@katuska_m popravdě jsem na tom ještě moc neuvažovala.
@katuska_m
nejsem ani vylozene zastance ani odpurce EDA… asi k ni dam souhlas na zacatku skrze odber krve ale zkusim to vydrzet… kdyby to trvalo dlouho necham si ji asi pichnout
@DanulkaF jojo tak nějak, ale v jiné diskuzi kde jsem tak holky co mají zkušenosti, tak říkají, čím déle tím je to méně bolestive( tělo si na tu bolest zvyká) zato když porod trvá jen 2 hodky tak je to pěkná bolest.
@lusilper
nu, nechame se prekvapit ![]()
A tady maly „darecek“ relax hudba pro tehotne a miminka
http://ulozto.cz/…dite-mp3-zip
a ted stahuju toto pro miminka, tak uvidim co to bude
http://ulozto.cz/…-millooo-rar
@DanulkaF stahuji a uvidím
Holky nevíte jestli můžu dát merunky do mrazaku, někdo mě tvrdil, že to nejde, že zčernají.
@lusilper
podle tohoto
Výroba mražených potravin - Firmy.cz
www.firmy.cz/…ych-potravin
Výrobce mražených potravin značky McCain - bramborové výrobky (krokety, hranolky,… směsi, mražené ovoce (jahody, maliny, borůvky, švestky, meruňky),…
to vypada ze to jde
ale nezkousela jsem
… ja treba netradicne zamrazila testicko na bramboraky pac jsem toho mela hafo a nechtelo se i uz smazit… a po vytazeni super a vyborne bramboracky…
@DanulkaF hmmm to by mě nenapadlo, já ten zbytek vždy vyhodím. Určitě dobrá rada. Já jsem dnes dostala od babičky bedny meruněk a tak dělám marmeládu, zavařuji a co dál s tím už nevím, zkusím mražak a uvidím.
@lusilper
http://www.recepty.cz/…odami-149839 urcite by sly i s merunkama
mam odzkousene… mnamozni
Mnááám, když vidím ten obrázek.. takhle mi dělat chutě s merunkama v práci
teď jste mi ale připomněli, že mám od babičky v mrazáku ![]()
@Natali14
nu, a hned jedna zkusenost se zamrazenymi… ja tam ma jen jahody, jenze ty se moc nedaji pouzit na knedliky pac pusti vsechnu vodu a jsou blebleble
@Natali14 tak to je super, necham si něco na knedle a zbytek šoupnu do mrazáku.
![]()
@lusilper
kdybych mela opravene auto tak prijedu na obed zitra ![]()