Maminky z Olomouce - termín leden 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2293
7.8.13 12:53

@lusilper bydlím kousek od ol. tedy, ale jsem tu denně, ráda bych vás poznala! :) musím vás ale dočíst, což mi dá asi hodně zabrat! :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
7.8.13 12:59

Nemusíš nás dočítat, ted jsme už v uzavřené diskuzi… posílala jsem ti odkaz. Tak se k nám co nejdříve přidej

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2293
7.8.13 13:13

@lusilper mě se toho odkazu zobrazuje jen část, tak mi ho prosím pošli ještě jednou, klidně i do s. zprávy! děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2689
7.8.13 13:14
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1675
7.8.13 17:57

Ahoj holky,
taky jsem si dovolila poslat žádost o přijetí i když mám stanovený termín porodu na 9.2. To je od ledna kousek ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
7.8.13 18:29

@LK87 ale to je jiná skupina :-) jestli se k nám chceš připojit klikni na ten odkaz :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
840
20.8.13 12:27

Ahoj mamky, sice nemám šanci pročíst celou vaši diskusi, protože je toho moc, ale ráda bych se k vám přidala, pokud me berete :)… jsem taky z olomouce a čekám mimčo v lednu. Akorát vidím, že už tady zas tak moc nediskutujete, jste nekde jinde?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
22.8.13 09:09

Ahojky holky, všem se omlouvám, ale už nepřijímáme nové maminky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
22.8.13 09:20

https://www.emimino.cz/…2014-161406/
nová skupina mamin z Olomouce, můžete se přidat třeba k nim :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2689
23.8.13 07:39

DISKUZE UKONCENA… SKUPINA SOUKROMA… POCET UCASTNIKU DOSAHL MAXIMA… NEZADEJTE O VSTUP!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shellmyska
5.10.13 11:39

Ahoj,
jsem tady nová. Termín mám 20. 2. tak snad to není tak daleko :D

  • Citovat
  • Upravit
jancama
10.10.13 21:52

Ahojky, já mám termín 14.ledna, tak se třeba sejdeme v porodnici všechny tři :lol:

  • Citovat
  • Upravit
840
10.10.13 22:03

Holky pište sem, tady je to už mrtvý ;)
https://www.emimino.cz/…2014-161406/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.13 18:10

@Natali14 Ahojte tehulky ja jsem sice ze pteni u prostejova ale rodit chci v olomouci. Termin mame 18.1.2014.A jak ste na tom z velikosti brisek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.18 18:32

Dobrý den,

tušily jste, že existuje skupina sdružující uživatelky z Olomouce? Pomozte nám ji rozběhnout a spojte se tak s dalšími maminkami.

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Mimo jiné se tam můžete domlouvat na společných výletech, cvičení, hlídání dětí, kafíčku…

Přidejte se ;)
adminka Lucka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová