Poradna duly
Jana Čurdová
Ta cuketa zni naprosto luxusne!!!na stole se na me smeje krasna cuketka, a uz vim co s ni ![]()
@Natali14 to budou urcite prvni pohyby
taky jsem to citila jak popisujes a je to proste takove jine, nez jak se rika, ze to jsou streva… takze jupi jou, ted uz budou casteji
Leos o vikendu lezel mi na brisku a poslouchal prcka, kdesi jsem etla, ze by melo jit slyset srdicko… no neslysel ho, ale citil, jak se tam Tobik furt mrska
tak z toho byl vyjevenej jak ja z prvnich pohybu ![]()
@Natali14
Dobre rano… ja popravde nevim co si o tom myslet… asi dokud se o necem takovem nepresvedcim sama tak na to mo neverim… a horory a ducharske filmy teda moc nemusim
… ale tim nerikam ze neco mimo nase chapani neexistuje… vsak u nas na luzkach se rika ze tam litaji vsechny dusicky co u nas zkoncily
a po takove debate je fajn jit na wc… ticho, huci klimatizace, pipaji monitory a ventilatory, do toho zarve dialyza a na wc dlouha zhasla chodba… joo super zazitky
Ja to ze zacatku pocitovala jak pohyby strev jen vic uprostred… ale ted uz je to silne rozeznat kdy se co pohne a uz to jsou vic kopanecky…
holky, to nase mrne tak vyvadelo do 23 10, uz to ani nebylo vtipny
bricho mi skakalo a me to uz nebavilo… nevim co tam zrovna melo za spartakiadu ale snad to nebude kazdy vecer, ci noc… ted se zamlelo za cele rano jednou a neznatelne
Pavel jeste moc necitil a vcera sel brzy spat… ale kdyz lezim a mam ruku nabrise tak mi prijde ze mi tam aorta tepe nejak moc, tak premyslim jestli je to miminko
Ahojky holky tak už jsem zpět z kontroly
prcek nám krásně roste, má vše jak má být… NO a z holčičky je CHLAPEČEK ![]()
@lusilper jeee, to je teda dobryyy
jeste ze jsi teda tem obleckum moc nepropadla… i ja mam doma parruzovych kousku… snad na priste… a co na to rikas? ![]()
@lusilper
takt o gratulace… to manzel chtel ne?! ![]()
ja se obavam aby pro nas taky pak nebylo prekvapeni az se znovu ukaze vplne krase
@katuska_m největší radost z toho má můj manža, ten mi pořád opakuje, že mi to říkal
. I já mám radost @katuska_m, jelikož jsme si ze začátku přáli chlapečka, ale takovou dobu jsme byli přesvedčeni, že je to holčička, tak to byl trošičku šok ![]()
@DanulkaF ani mi to lekař nemusel říkat, byl rozvalený a roztáhlé nožky takže to bylo moc krásně vidět ty jeho kulky ![]()
@lusilper
to je krasny… a jmeno by melo byt teda jaky?
Ja uz to chci taky vedet jiste(ji)
aspon at nam trosku ukaze co tam ma nebo nema
… vim ze na nakupovani nam nakonec bude stacit klidne listopad ale tak po nejakym kousku barevnym bych klidne obcas uz sahla
a dnes jsi kolik? 18+ 19+??
Příspěvek upraven 06.08.13 v 11:36
@katuska_m jinak k oblečení, sice já jsem si koupila jen to včerejší, ale už jsem něco málo dostala od známých a vše růžové.
@lusilper
nu, sice je to blby ale tak to prodej na bazarku
pokud nemaji listky z obchodu ze by to vymenili za klucici
@lusilper
chcete druhe brzy? kdyz mas domecek a kam to skladovat tak je to super… ja i tak nejsem zastance toho vse hned po prvnim prodat a pak kupovat vse nove
No to určitě nebudu prodávat, u nás je dost místa kde se dá schovat plno věcí. Nechci brzo druhé ale tak do těch pěti let asi ![]()