Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
@jamik1416 píše:
No tak to nemyslim![]()
spise jenom neni uplne pravda, ze kdyby jeho „zmizeni“ nahlasila, ze ho nebudou hledat
Ale stejne mi ta storka prijde trochu divna…
A co myslis, ze by delali, ze se budou nejak aktivně snazit ho najit? To ani omylem, tak maximálně, kdyby ho náhodně zastavili pri silnicni kontrole.