Manželka má milence, zažili jste?

7.8.13 15:06

manželka má milence

Potřebuji poradit.jsem spolu již 15 let 13 svoji. máme desetileteho syna. naše manželství probíhalo celkem v pohodě. sem tam nějaká hádka většinou kvuli blbostem jinak nic vic. společné dovolené, výlety, oba dva pracujem zrenovovali jsem si celkem pěkně byt prostě pohoda. nikdy jsem svou ženu neuhodil, sex byl si myslím taky v pohodě. asi před pul rokem jsem zaznamenal první naznaky něčeho divného. já mam sve kamarady žena své i když ti moji byli i její ale nějak se ji tam přestalo chtít chodit. že to jsou krávy atd..takže já chodil sám ona taky.sem tam jsme šli spolu. nějak jsem tomu nevěnoval pozornost..věřil jsem ji vždy. pak parkrát nepřišla domu na noc že spala u sve nejlepší kamaradky.to už jsem si vyříkali, ale zas jsem ji věřil..no a nedávno to přišlo..mám milence nemužu bez něho žít, chci se rozvest. šok šilený. že mně má ráda ale chce být sním. naše manželství, prý zevšednělo, začala mi vyčítat věci, jako že si málo povidáme malo jsme spolu málo výletu. prostě asi nuda..a že se se mnou nedá moc bavit.je pravda že jsme se dostali do nějaké fáze že to bylo o ničem i já jsem to uznal.co ted je uplně šilena. vše jsme v klidu probrali, já uznal své chyby ona taky. navrhl jsem ji dvě možnosti rozvod nebo okamžitý konec s frajerem a pokus o zachranu manželství. moc by mně zajimalo jestli je nebo byl někdo v teto situaci. prosim poradte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

645
7.8.13 15:11

A co Vam na ty dve moznosti, co jste ji dal rekla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 15:12

Pořád trvá na svém chystá se to říct rodičum. že jinak nemuže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lihow
7.8.13 15:14

zamilovanost

Problém je ten, že je asi zamilovaná a to je šílenej stav. Na dlouhou dobu (klidně i pár let) s ní možná nehnete. On každej vztah zevšední. Podle mě výměna partnera má cenu jen dyž je výrazně lepší i když už nejste zamilovaní. Ale to se těžko posuzuje. Mě se to povedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
645
7.8.13 15:18

Pokud jste si jiz vse v klidu probrali a ona stale trva na svem, tak to bohuzel budete muset respektovat. Kamaradka tohle taky resila s tim rozdilem, ze chlap si nasel jinou. S tou se po case rozesel (vztah taky zevsednil) a vratil se k ty kamaradce, ale uz jim to neklapalo, ona uz mu neduverovala a nakonec se stejne rozesli… Nebylo v tom ale dite, tak to meli o to jednodussi :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
10220
7.8.13 15:21

Vztah je potřeba neustále utužovat. Jenže chlapi na to zapomínají a pak vše zevšední i když to není špatné, něco tomu chybí. :think: Jiskra náboj a málo kdo chce žít v 35 jako manželé v 60-ti. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lihow
7.8.13 15:23
@29 píše:
Vztah je potřeba neustále utužovat. Jenže chlapi na to zapomínají a pak vše zevšední i když to není špatné, něco tomu chybí. :think: Jiskra náboj a málo kdo chce žít v 35 jako manželé v 60-ti. ;)

Zevšednění vztahu nenastává primárně kvůli nějakému „zapomínání chlapů na jeho utužování“. Zevšedněl by i tak. Něčemu snahou pomůžete, ale náboj jako na začátku nevykřesáte už nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
29
10220
7.8.13 15:25

To určitě ne, ale všechny vztahy nejsou založeny na momentálním náboji. Třeba ten můj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13500
7.8.13 15:26

@jojojojjo Ženský pálí mosty. Dokud nevychladne a nevrátí se jí rozum, mám obavu, že s tím nezmůžeš nic. Chlapi to někdy vedou na víc frontách, ženy ne. Musí jít za svým srdcem - zkušenosti z okolí.
Asi někdy byla chvíle, kdy to šlo řešit a doma polepšit, ale nejspíš jste ji nevědomky prošvihli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lihow
7.8.13 15:28
@Virginia píše:
@jojojojjo Ženský pálí mosty. Dokud nevychladne a nevrátí se jí rozum, mám obavu, že s tím nezmůžeš nic. Chlapi to někdy vedou na víc frontách, ženy ne. Musí jít za svým srdcem - zkušenosti z okolí.
Asi někdy byla chvíle, kdy to šlo řešit a doma polepšit, ale nejspíš jste ji nevědomky prošvihli.

Souhlas. Ženy jsou v tomto pak více slepé.

• Nahlásit
  • Citovat
lihow
7.8.13 15:29
@29 píše:
To určitě ne, ale všechny vztahy nejsou založeny na momentálním náboji. Třeba ten můj.

Ano, ale já myslel náboj na začátku vztahu. Ten může trvat i nekolik let a pak končí i u páru, který si dál perfektně rozumí a zůstanou spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
1957
7.8.13 15:30

Teď vám vyčte cokoliv. Hormony, no. A co ten její milenec? Zadaný, nezadaný? Bohatý, nebohatý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1957
7.8.13 15:32
@lihow píše:
Ano, ale já myslel náboj na začátku vztahu. Ten může trvat i nekolik let a pak končí i u páru, který si dál perfektně rozumí a zůstanou spolu.

Hele, já dám manželovi takový náboj..i po těch letech, že se mu hlava protočí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lenoska.lina
7.8.13 15:32
  • Nahlásit
  • Citovat
maca36
7.8.13 15:33

@jojojojjo můžeš si ale pak ještě vážit své ženy, která už srdcem žije někde jinde /včetně sexu…/??
Já bych teda v opačném případě už nestála o chlapa, který má milenku
Neměla bych zájem manželství zachránit

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama