Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Liky , našla jsem ti nějaký orientační ceník (dole na stránce) http://www.sexuologie-brno.cz/…-gynekologie ![]()
Luco - diky za ty stranky, ja hledala ceniky i jinde a nic nenasla…asi neumim hledat
a omlouvam se, spatne jsem vse precetla a myslela, ze v CR si to platis…ja platila loni v CR jen za ultrazvuk 1700,–, takze ty ceny budou dost vysoky…
jinak zkusenosti s britskym zdravotnictvim jsou desne a vsem v CR rikam, budte radi, ze jste tam kde jste..... UK- svetova velmoc, ale pece o tehotne/nejen/na nule… taky tu maji hooodne postizenych deti a dospelych, na druhou stranu je to moc nedivi a jsou ti postizeni zapojeni do zivota…ale ja radeji zdrave mimco, ze…
Liky a já si myslela, že 700 za ultrazvuk je moc - koukám, že doma je to ještě dražší
.
O britském zdravotnictví jsem slyšela hodně a moc dobrého to nebylo
. Fakt bychom u nás měli přestat reptat a vážit si toho co máme…
Já jsem teď byla ne jedné schůzce a byla jsem hrozně překvapená, že jednoho hodně vysoko postavenýho Brita zastupovala holčina, která byla slepá. Tzn., že i ona musí pracovat na dost vysoký pozici a jde to evidentně zvládnout i s takovým omezením. Měla speciální noťas, kde si zaznamenávala, ostatní jí pomohli s věcmi, co byly potřeba kolem . Fakt mě to dost mile překvapilo. Zajímalo by mě, jestli to je normální i u nás.
Dobré ráno holky
Přeju hezký den. Tady svítí sluníčko, tak mám hned lepší náladu.A co u vás?
NAzdárek holky, tak jak se vede? Kdy jdete někdo na nějaký IUI, IVF nebo tak abych mohla držet palce?
Ahoj holky, přeji hezký den. Tak já se hlásím, v sobotu dobírám poslední antikoncepci a příští týden jak dorazí mrcha, tak valím do CAR a budu doufat, že už výsledky budou v normě a zahájíme IVF.
Tak budu držet palečky Markuš, aby ti to konečně vyšlo a mohla jsi na to IVF jít, bylo by to super.
Díky moc Caty
. Taky bych si moc přála, aby byly výsledky v pohodě a mohli bychom začít.
Neboj Markuš, ono to vyjde, výsledky budou OK a pak hurá na IVF miminko.
Já jsem se ted nějak dostala do pořádný deprese. Furt jen brečim a všechno je na pytel. Normálně by mi vůbec nevadilo umřít, fakt ne.
No Caty, co to píšeš za hlouposti. Na deprese se vykašli. Začne jaro, bude svítit sluníčko, hned se ti zlepší nálada a bude dobře. Takový slova už nechci slyšet.
Jo já vím Markuš. Ale do diskuze kde chodím je další těhulka a tak to na mě po tom týdnu nějak padlo.no co se dá dělat. a co vyvádíš ty? hm?
Caty píše:
Neboj Markuš, ono to vyjde, výsledky budou OK a pak hurá na IVF miminko.
Já jsem se ted nějak dostala do pořádný deprese. Furt jen brečim a všechno je na pytel. Normálně by mi vůbec nevadilo umřít, fakt ne.
Ahojky Caty. Co to povídáš?
Takový myšlenky si rychle vyžeň z hlavy. Všechno bude dobrý, uvidíš.
Jen si to u nás dává na čas. Neboj ![]()
To bude spíš jarní deprese
A Caty, co vlastnš děláš přes týden ( mimi práce samozřejmě ), když máš manžu ve Vídni? To taky nemáte jednoduchý......
Caty, co je to za řeči?? ![]()
Depky mívám taky - kolem nástupu MS vždycky, ale co už naděláme…
U nás v diskusi jsem jediná, který se zatím nedaří, takže čekám, kdy se holkám začnou dařit druhý kousky
. Furt jim říkám, že teď jsem na řadě já, ale počítám, že mě stejně předběhnou
.
Ve 12 si jdu pro ty výsledky, tak uvidíme…
Pěkný den všem ![]()
Caty nemysli si, že já depky nemívám. Mám 2 dvě dobré kamarádky, napřed otěhotněla jedna, tak jsem si říkala, že než se jí miminko narodí, tak třeba už budu taky těhotná a nic
. Pak šla druhá kamarádka na umělé oplodnění a šup vyšlo to, tak jsem si znovu říkala, že třeba než se té druhé narodí mimčo budu i já těhotná a stále nic. Malýmu už je 5 měsíců a já stále nic. Takže si dovedeš představit ty moje deprese. Jenom pláču a pláču. Jenže teď mám novou naději, že třeba zahájíme to IVF, tak se upínám k tomu a depky hážu za hlavu. A ty to prosím taky udělej.