Mastná pleť - jak bojovat

Anonymní
1.9.10 13:29

Mastná pleť :-(

Omlouvám se za anonymni,ale není to pro mne moc příjemné téma :-(
Trápí mě mastnější pleť zejména v partiích kolem nosu a čela, vyzkoušela jsem spoustu „osvědčených“ krémíků, gelů aj., ale výsledky žádné :roll:
Máte nějaké tipy, jak bojovat účinně s mastnou pletí :?: Existuje třeba i nějaké kosmetické ošetření, které je účinné ?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12681
1.9.10 13:33

taky mám mastnou pleť a zatím jsem na nic nepřišla, jedna kožařka mě radila, se na noc mazat sádlem :poblion: prý se nemají používat přípravky na vysušení pleti, že jí to nesvědčí a bude to ještě horší, ale rada sádlo- mě přijde trochu na palici :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.10 13:36

No právě, po přípravích na mastnou pleť, mi začla pleť dost „šupinkovatět“

Nemá někdo zkušenosti s Normaderm od Vichy?
Je to dost peněz, tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
11764
1.9.10 13:53

Určo nepoužívat žádné přípravky s alkoholem, dvakrát denně pleť čistit a používat hydratační krém - protože i mastná pleť potřebuje hydratovat. Ale právěže některé kosmetické firmy na smíšenou a mastnou pleť dávají ty „vysušovače“, tak zkus něco kvalitnějšího. Pokud je pleť přesušená, tak to bude chtít opak - napřed zhydratovat, ať zmiznou šupinky a pak zase používat čištění+tonikum+hydr. krém pro mastnou pleť.
Ale připrav se na to, že kvalitní péče určitě nebude v řádu stovky nebo dvou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13661
1.9.10 14:02

Garnier- řada na akné a masdtnou pleť- fakt je to zázračné :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7270
1.9.10 14:09

ahojky tak já používám pletovou vodu od vichy a nedám na ni dopustit mám taky mastnou plet a toto mi opravdu jako jediné zabralo je fakt že to stojí dost korunek ale nic jiného mi nezabralo bojuji s tím už od puberty :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
1.9.10 14:10

od toho garnieru na akné a mastnou pl. mi pomáhal čistící gel (s pumpičkou) a sloupávací maska. Hydratační krém s gelovou konzistencí v lahvičce taky od nich byl vynikající, ale bohužel ten už přestali vyrábět :cert: a od té doby jsem jěště žádný jiný co by mi vyhovoval neobjevila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27303
1.9.10 14:12

Já zkoušela kde co a nic nezabralo, včetně antibiotik od kožařky, až nakonec výborně zabrala antikoncepce Diane 35 :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peo
6738
1.9.10 14:13

Ahoj, nezkoušela jsi upravit třeba stravu? Já bezpečně poznám, že jím příliš tučné a mastné, hned se mi strašně zmastí pleť.. kosmetiku používám přírodní a celkem mi pomohl mátový krém od lavery, je nemastný, ale zase nevysuší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
1.9.10 14:14

Zakladatelko, moc dobře vím, o čem mluvíš. Také mám mastnou pleť, hlavně tedy čelo, nos a brada T-zóna :roll: vyzkoušela jsem několik krému a čistících prostředků, od těch nejlevnější po ty dražší a výsledek žádný :-x Normaderm od Vichy jsem si také koupila a výsledek byl, že moje pleť se vysušila až extrémně a na obličeji jsem měla šupinky, ale čelo stále mastné :twisted: Začala jsem se více zajímat o svou pleť a zjistila jsem, že opravdu nemohu používat vysušující krémy, ale naopak hydratační. Pleť jsem totiž měla z vysušení dehydrovanou. Nakonec jsem se přesvědčila, že pro mastnou pleť je důležité čištění a hlavně hydratace. Vizážistka mi poradila, ať si koupím od firmy La Roche Posey z lékárny jejich čistící pěnový gel Effaclar, Hydratační a zmatňující emulze Effaclar M, nebo Effaclar DUO. Zázrak se skutečně stal a moje pleť se dává do hromady. Není to úplně bez chyby, ale rozhodně nemám na obličeji mastný film, mám matnou pleť a kolegyně říká, že vypadá daleko zdravější :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3808
1.9.10 14:17
enny3 píše:
Garnier- řada na akné a masdtnou pleť- fakt je to zázračné :palec:

souhlasím a doporučuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
janibubi
1.9.10 14:18

Me se osvecily kremy atd z lekarny,ktere ti predepise doktorka na kozni.

• Citovat
  • Nahlásit
TehotnaTerezka
1.9.10 14:46

ja mam plet smisenou, mastnou hlavne v T-zone, zbytek mam obcas naopak az suchy, takze je take nutna predevsim hydratace,
jsem spokojena s Vichy, ale mam v tom dost penez
na noc nocni Normaderm, na den hydratacni krem Normaderm - oba jsou pro problematikcou plet, na cisteni cistici emulzi a odlicovaci mleko pro normalni a smisenou plet
odlicovac oci a pletovou vodu mam pro normalni a smisenou plet od garnier
taky jsem dlouho experimentovala a snad jsem to konecne vychytala, ale jak k tomu jeste nakombinuju vrasky ??? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
6051
1.9.10 15:22

ahoj, mám to od puberty, od 16 jsem se léčila na dermatologii a nic - do 30 je to v podstatě docela podobné - mám to prostě hormonální, takže do přechodu to bude asi pořád jak na houpačce¨
- celkem mi pomohla řada Normadrem Vichy - dobrá je adstrigenní pletová voda a denní a noční krém - super je i taková ta maličká tubička s intenzivní péčí na takové ty klubající se podkožáky - zbytek normaderm mi moc nezabral
ted dělají i skvělej odličovač a čstič - 3v1vichy purete thermale - když mám pocit, že už jsem moc vysušená, tak se vyčistím jen tímhle - plet se dost zlepšila a pory stáhly :palec:

zkoušela jsem i biodermu sebium a taky LaRoche possay Efaclar…a vichy je jednoznačně nej :potlesk:

V internetových lékárnách se dají sehnat Vichy věci o dost levnější než v klasických lékárnách - investice se ti podle mě vyplatí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22591
1.9.10 15:29

Ahoj, ja mela ted pri druhem tehu uplne silenou plet a sla jsem ke kosmeticce ktera pouziva laser. Jedna laserova kura stoji 150,– a ze zacatku se na ni chodi treba 2× tydne a muzu ti rict,ze jsem po mesici mela plet temer bez pupinku, pozdeji chodis na udrzovani treba jednou za mesic…tahle kosmeticka mi take doporucila nepouzivat prave zadny kremy z obchodu apod…jako vichy atd,pac je to to nejvetsi svinstvo…pouzivam uplne obycejnou pletovou vodu AB cosmetic natural, stoji asi 50,– a 2× tydne masku,ktera je spec.od moji kosmeticky namichana z lekarny, taktez i krem namichany z lekarny.....ted uz jsem bohuzel zase mimo moji kosmeticku a plet se nepatrne zhorsila( nechodim na zadny laser) ale oproti puvodnimu stavu je to super.....
A jenntak jeste dodam,ze jsem predtim opravdu na moji plet vyzkousela kdeco- a ze to bylo i o vyrobcich pres 1000 Kc za kus a vysledek nikdy nebyl zdaleka takovy jako po mesici v rukach moji kosmeticky. Obecne je nejlepsi cim min kosmetiky, tim lepe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat