Reklama

Masturbace u kojenců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sjuzan
Stálice 59 příspěvků 30.08.09 18:58
Masturbace u kojenců

Holky,potřebuju poradit…už jsem psala i na jiné stránky,ale skoro nikdo se neozval.Máte některá zkušenost s masturbací u malýho kojenečka?Máme 9. měsíční holčičku,která už asi 2,5 měsíce dělá něco,co vypadá jako sebeuspokojová­ní,asi jí dráždí plínka.V červenci jsme byli i na neurologii,pro­tože,když to začala dělat,tak mě to vyděsilo a měla jsem strach,jestli to není něco závažnějšího.Na neurologii naštěstí nic nenašli,prý jde nejspíš o nějaký automatismus,ale mně to teda spíš přijde jako sebeuspokojová­ní.Malá je nevrlá,když se jí to snažím přerušit a odvádíkm pozornost jinam.Dělá to stále častěji,dá se říct,že převážnou část dne.Nemáte s tím zkušenost?Co s tím a jak dlouho i to asi může bavit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

jana79
Závislačka 4591 příspěvků 30.08.09 19:11

Ahoj, mám doma 11 měsíčního chlapečka, vzhledem k tomu že bylo letos dost teplo nechávala jsem ho lézt doma bez plínky, každou chvíli si sedl , hrás si s pindíkem , když se mu postavil ta k přestal a za chvíli zase. Taky jsem nejdřív snažila odvádět pozornost, ale nic nepomohlo, ale zase myslím že ty dětičky to dělají nevědomky, prostě jim je to příjemné. Neboj však ji to přejde! :wink:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 30.08.09 20:17

Já si myslím, že to je normální, i ta vzteklost připokusu o odvedení pozornosti.

Přesto si myslím,že v tomhle věku nejde ani tak o uspokojování se jako spíš o objevování všeho kolem sebe a na sobě. Myslím si, že uspokojení z toho maj o něco později (jakože abyto dělali nějak uvědoměle a tak), tak mezi 2 a 3 rokem.

Ale i tak to moc neřešim. Myslím, že v tomhle věkučím víc kolem toho budu dělat humbuk, tím větší prču z toho budou mít a tím víc to budou dělat. I starší jsem říkala, OK, ale ve své posteli a ne, aby tě každej okukoval. Tohle je něco do soukromí. A ta mladší taky děla kraviny (zrovna dneska), ale je to právě spíš to zkoumání jako takové

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 30.08.09 20:27

No to já bych taky byla vzteklá, kdyby mě furt někdo přerušoval :lol: :lol: :lol:

Já myslím, že to není nic, co by se muselo nějak řešit, stejně tomu nezabráníš… Spíš pak vysvětlit, že se to dělá v soukromí, jak píšou holky…

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 30.08.09 20:36

Ja jsem teda o masturbaci u deti uz dost cetla, ale to bylo spis tak u triletych, ne u mimin 8O Mne spis napada, nemuze ji to tam treba v tom horku svedit? Ze by se jako drbala?

Jinak muj syn si s pindou taky hraje, tuhle dokonce usnul v kocarku (bez pliny) a kdyz se budil, tak mu to stalo stejne, jako jeho tatovi kazdy rano po probuzeni 8O :lol: To jsem cumela, ze uz ted :lol:

sjuzan
Stálice 59 příspěvků 30.08.09 21:00

Právě,že uspokojování je už u takhle malých miminek,taky jsem to netušila,navedla mě na to pediatrička,která mně právě říkala,že o tom zrovna četla studii.Tak jsem si to zadala do Googlu a našla jsem tam nějaké články,které to popisují.Mně nevadí ten samotný fakt,že něco takovýho dělá,ale spíš to,že to dokáže dělat pomalu celý den a o to míň má zájem o hračky,o snažení se lézt…navíc u toho různě funí a „heká“,je celá červená a zpocená…fakt jak při sebeuspokojová­ní.Začne to vlastně tím,že si tlačí stehna k sobě a rytmicky pohybuje nohama nahoru a dolů,má zaťaté pěstičky a soustředěně se dívá do jednoho místa a k tomu funí.....když na ni promluvím,tak se na mě podívá,nechá toho a začne brečet,asi,že ji ruším a za chvílu nanovo a takhle celý den.Přerušuju ji právě proto,aby se nesoustředila jen na toto a nevytvořila si tímto nějaký automatismus a už nic jinýho nedělala.Jenže je to čím dál náročnější ji přerušit a odvést pozornost někam jinam,hned se zlobí.

Lucci
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 30.08.09 21:07

Moc neporadim, ale snazila bych se odvadet pozornost, i ji treba nechat bez plinky :nevim: Ja bych se bala, ze jak z toho takhle mala nema rozum, muze se z toho stat zlozvyk a ten se tezko odnaucuje. :(

MISA2
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 30.08.09 21:18

ja myslim ze to nic neni… to prejde… nase mala to delala taky, vzdycky byla cela zpocena, delala to i venku v kocarku… a nekolikrat denne… nekdy mi prislo ze furt!!!!
doktorka rekla ze mame odvest pozornost, ale to se mala zlobila…
vzdycky ji to vysilo a ona pak usnula…
takze neboj, prejde to!
ja taky netusila ze to delaji tak male deti…

sjuzan
Stálice 59 příspěvků 30.08.09 22:22

MISA2
Jak dlouho to malá dělala,než ji to přestalao bavit?Taky se právě bojím,aby si z toho nevytvořila nějaký zvyk.

MISA2
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 30.08.09 22:32

ja si to fakt nepamatuju :( to je ostuda, co?
jednoho dne prestala a hotovo…
ted jsem se zeptala manzela, jestli si to nepamatuje a on na me vytrestil oci co to jako zase resim :)

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 31.08.09 07:15

Míšo a to vám ještě nezačalo druhé kolo ? :lol:

Mišáček
Echt Kelišová 7858 příspěvků 31.08.09 08:54

Sjuzan napadlo mě,nebrala malá nějaký antobiotika a neudělala se ji po tom třeba mykoza?Já jen jestli jí to tam nesvědí i když teda předpokladam že se na ní doktorka podivala,no jen tak mě to napadlo,moje dcera to jednou po antibiotikách měla.

sjuzan
Stálice 59 příspěvků 31.08.09 09:49

Ne,atb nebrala.To,co dělá spíš vypadá,že je to pro ni příjemný,než,že by ji něco bolelo.

adanka
Povídálka 17 příspěvků 31.08.09 10:33

masturbace?tak tohle tema me mirne zaskocilo.myslim,ze se nebude jednat primo o masturbaci,ale pouze o to,ze se deticky zkoumaji.pochy­buji,ze by takove rocni dite melo pri zkoumani sebe samo orgazmus:-)

sjuzan
Stálice 59 příspěvků 31.08.09 11:31

Orgasmu asi nedosáhnou,ale jinak masturbace u kojenců existuje,taky jsem to netušila,ale odborná literatura to popisuje a kdybys viděla naši malou „v akci“,tak bys tomu taky věřila :wink: Navíc mně o tomto říkala i naše dětská doktorka…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >