Mateřská pneumatika

1837
4.9.10 12:39

Mateřská pneumatika

Prosímvás ženské.
u sebe (a škodolibě poznamenám, I U SVÝCH KAMARÁDEK :andel: :andel: :andel: ) pozoruji „mateřskou pneumatiku“ kolem pasu. Kdo ji má, ví o čem mluvím.
Leze z kalhot, městná se pod tričkem, když si chcete sednout v restauraci, a neskutečně mě štve.

Cvičím pilates… pilates na míči… aerobic… jezdím na rotopedu… a klasicky posiluju. Několikrát týdně, snažím se každý den, a už pěkně dlouhou dobu.
Tuk mizí z různých částí těla, většinou začne mizet směrem od kolen nahoru… až k pneumatice. Pneumatiku vynechá a pak zase mizí od pneumatiky směrem nahoru.

Normálně už jsem ve chvílích největšího zoufalství uvažovala o neinvazivní liposukci, ale rychle jsem tu myšlenku zažehnala, nechci to svýmu tělu udělat, myslim že to je nepřirozený.

TAK CO S NÍ??????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1853
4.9.10 12:47

jo přiznám se ,že mě to taky napadlo :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
4.9.10 12:50

Zlatusko, mluvíš mi z duše…mně se zase vyhrnují všechna trička, pokud nejsou až ke kolenům :cert: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
4.9.10 13:00

Další neinvazivní řešení je - větší kalhoty s volným trikem do gumičky na bocích, nebo silná salmonela :mrgreen: :mrgreen:

Jinak - též vlastním a ( není to tak hrozné) a zatím nic nedělám :oops: ( ale potěší si přečíst, že ač někdo dělá tak je to to samé :oops: :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9099
4.9.10 13:01

Co sní? No pokud si ji nenecháme uřezat,tak asi nic :lol: :mrgreen:
Mám ji taky neskutečně mě s.re,nevím co oblíct,abych ji zakryla (stejně to jde i tak vidět,ale pro můj dobrý pocit si místo uplého trika vezmu trošku volnější)
Tož asi tak :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55911
4.9.10 13:07

Všechna upnutá trička jsem vyhodila…
mám jí a teda strašný…když stojím,ještě to jde,ale běda,jak si sednu nebo lehnu na bok 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.9.10 13:10

Taky se přidávám..přítel už je ze mě na palici jak si porád na tu pneumatiku stěžujůůů :zed: :zed: Mam hromadu triček které jsem předěhu nosila.. vzdát se jich nechci..tak snad přijdu na způsob jak se toho zbavit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55911
4.9.10 13:15

Ivy…já se zbavila triček,to šlo rychleji :mrgreen:
všechno jsem odvezla kamarádce,co byla zatopená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9206
4.9.10 13:25

Jéé, tak se klidně přidám, protože moje břicho to je katastrofa. Nikdy jsem teda neměla nic pevného, ale po porodu mi zůstala vana jako prase a teď čekám druhé dítko, takže mi je jasný, že vana ještě trochu bude větši, nic méně až porodím tak chci fakt začít cvičit ( hm, ted se mě to kecá až budu mít děti dvě tak nevim nevim) a fakt chci to dostat dolu. Protože to vypadá šíleně. Já teda nemůžu chodit na nějaké cvičení do fitka atd, páč nemám hlídání.Ale teď než jsem otěhu tak jsem se fakt do toho dala, cvičila doma, a cm jsem měla fakt mín, ale kg stejně. Jo, vlastně jedno šlo dolu :nevim: :poblion: Takže klidně se pak přidám k vám a ráda počtu rady a triky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6051
4.9.10 13:26

:lol: je to hnus, trápí to asi všechny maminky. Přijde mi, že po porodu je tam volné místo a tuk se tam moooc rád usazuje :nevim: :nevim:
Asi rok poporodu se mi to trošku zlepšilo - ale pak jsem byli na svatební cestě s all inclusive a po příjezdu domů jsem vypadala jak těhotná.
Momentálně jsem ráda, že mám buben a nemusím to řešit (když jsem otěhotněla, tak se mi normálně ulevilo :lol: :twisted: ), ale co bude po porodu, toho se děsím už teď :oops: :lol: :lol:
Zajímalo by mě jak to dělají celebrity - třeba taková Verešová má dle fotek bříško výstavní??

• docela dobrý je nosit stahovací pás…ale zas to není moc pohodlný :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
4.9.10 13:33

Já já já se taky hlásím!!!!!!!

A jako dámy, já mám dva císaře, takže kdo to nezná nebo neviděl, vypadá to tak, že jakoby nad ohanbím máte ten špek ještě podvázaný, takže přepadává!!!!!

Byla jsem ve fitku, kde se specializují na „dámské problémy“ a majitelka mi řekla, že s tímhle si prostě neví rady. Neví, jaký mi naordinovat cvičení, aby to zmizlo. Že je to prostě vyvěšená a sešitá kůže, že to je plastiku ..... a navíc „běžné“ masážní programy se mi vůbec bojí kvůli jizvě nabídnout ..... :nevim:

Ale moje kamarádka má tři děti a dva císaře, a ta má bříško jak cihlu ..... :nevim: je fakt, že je cvičitelka vždycky byla taková … ne štíhlá ve smyslu topmodelky, ale prostě má figuru …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9099
4.9.10 14:38

Petra Z no tak leh na boku je taky katastrofa,fuj jak se to sesype na tu jednu stranu :roll:
Předtěhotenských triček se taky nechci vzdát pořád doufám,že se to nějak spraví…
Akorát jsem zvědavá jak dlouho mě to bude bavit doufat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
4.9.10 14:45
kostickaa píše:
Zajímalo by mě jak to dělají celebrity - třeba taková Verešová má dle fotek bříško výstavní??

Tak presne tohle mi vrta hlavou pokazdy kdyz je vidim jak hned po sestinedeli nafoti fotky v pradle?!?! Nechapu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
4.9.10 15:00

Ahoj, hlásí se další adept. Až přijdete na to jak se toho zbavit, tak to zkusím taky. Jinak fakt hrůza, sice jsem břicho měla ještě před těhu, ale po porodu je to ještě horší a navíc strie na něm, takže fakt úchvatné, všechno taky nosim volný, ale to si pak připadam dost blbě, nejvíc se mi osvědčilo upnutý (ne moc) proužkovaný tričko, to mě přítel pochválil, že mi to sluší a že vypadam hubenější, bohužel se mi tím totálně zmenšila i prsa, který nemam zas tak malý. A na to cvičení jsem docela pohodlná, taky jsem si řikala: jedině uříznout!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9206
4.9.10 15:24

No vy se tady bavíte o tom když ležíte na boku? Ty vado tak to je šílenost! :think: To je fakt jak když přeteče hrnec " hrnečku dost, hrnečku dost" :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama