Matyášek bojovnik

Fotoalbum tématu (206) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.17 04:00
Matyášek bojovnik

Ahojky holky. Právě je 3:49 ráno. Já lezim v porodnici na šestinedělí na lůžkovém. Sama. Dne 14.9. se na měl narodit nás vymodleny Matyášek. Člověk by ani nečekal, že já otěhotním, už jen proto, že jsem měla jiste problémy a já se začala smiřovat, že miminko prostě nikdy mít nebudu. A přece jen se podařilo. Nicméně Matýsek se narodil přesně 14.7. tedy dva měsíce přesně před termínem. Leží připojený na spoustu pristrojů a stav je velice vážný. Po porodu měl 44 a skoro 2 kg. A proč to tady píšu…sama nevím. Potřebuju se vypovídat. Ležím sama na pokoji. Museli mě přestěhovat z pokoje šťastných maminek, nedala bych to tam. Nadopovali mě lekama na uklidnění, trochu jsem se prodala. Teď jsem se probudila do reality…a nechce se mi žít. Držte nám prosím palce a pokud byste chtěli, posílejte na Ostravskou JIP pozitivní energii. Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 616 Další »
Reakce:
xavierka
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 16.07.17 04:02

Omlouvám se za chyby… probrala…už i kašlu na anonymitu… :,(

Anakin
Kecalka 402 příspěvků 16.07.17 04:07

Ahoj, to měl ale pěknou váhu ne? Proč je stav vážný? Moje známá porodila taky o 2m dřív holčičku a teď je naprosto v pořádku, dojížděla za ní, odstříkávala mlíčko. Bylo to dlouhé, ale dobře to dopadlo. Takže držím pěsti i Matyáškovi, určitě to zvládne ;-)

Lada84
Ukecaná baba ;) 2171 příspěvků 16.07.17 04:08

@xavierka Ahoj, to bude dobré, dva měsíce sice nejsou málo, ale jste na nej místě, kde se s tím doktoři setkávají často, ví co ohlídat a dokáží vypiplat už miminka narozená 23+. Teď je moc důležité, aby ses sama po porodu zotavila a za chlapečkem denně docházela. Bude to dobré, holt tě chtěl vidět dřív <3

Anakin
Kecalka 402 příspěvků 16.07.17 04:09

A 14.7 se narodila moje dcera, to musí zvládnout prostě! :hug: :srdce:

xavierka
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 16.07.17 04:10

Museli ho dát na přístroje, které dýchají za něj. Dostal léky na podporu čurání, krve, na tlak, když mu snížili dávky začal krecovat. Neví, co mu je.

Pidulka1991
Závislačka 4000 příspěvků 16.07.17 04:35

@xavierka ahoj, posilam hodne sily a at je Matyasek i ty v poradku. Mam holcicku narozenou 33+0 a ver, ze tyto miminka jsou bojovnici :hug:

j-p
Extra třída :D 11771 příspěvků 16.07.17 04:40

@xavierka :hug: držím pěsti a malej je určitě bojovník. Bojujte ;) :hug: :* posíláme objetí. :mavam:

xavierka
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 16.07.17 04:43

Děkuji moc :srdce: vsem

Halamka
Závislačka 4144 příspěvků 16.07.17 05:12

Ted seber veskerou silu, co mas a posilej ji synovi. Preve ted musis nabrat neotresitelnou viru, ze to Matyasek zvladne, at ma z ceho cerpat.
Zazraky se deji, kdyz veris.
Posilam Tvemu synovi spoustu sil, at i pres nedobry zacatek je z nej zdravy super chlapik.
:hug: :hug:

masima
Kecalka 400 příspěvků 16.07.17 05:54

@xavierka Soukromá zpráva :hug:

BloomingGorgeous
Závislačka 2901 příspěvků 16.07.17 06:58

Zavaznost situace nejsem schopna posoudit, ale bud statecna a ver tomu, ze doktori dnes umi temer zazraky! Urcite je velka pravdepodobnost, ze to Matyasek zvladne, musis mu verit a snazit se byt co nejvice v klidu, bude Te potrebovat. Z celeho srdce Ti preju, at je chlapecek brzy uplne fit! :srdce: :andel: :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.17 07:37

Holky vážné to je. Malému porad přidávají léky. Je už na druhém přístroji, který za něj dycha. Pokud mu prý něco sníží, krecuje. Teď se objevilo i slabé krvácení do mozku. Myslím, že mě doktoři začínají připravovat na nejhorší

Lambisko
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 16.07.17 07:48

Nadeje umira posledni! Posilam Matyaskovi spoustu sil, je to bojovnik, vzdyt bojuje o kazdou vterinu, co tu mize byt s vami :srdce: vim, ze je to tezke, sama jsem si letos prozila tu beznadej… drzte se :hug:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 16.07.17 07:50

V rodině se nám také narodilo miminko o 2 měsíce dříve. A také na tom bylo velmi špatně. Teď už je z něj skoro 2-letá rošťanda, která všechno dohnala. V lecčem ještě předehnala mého syna narozeného v termínu. (Měli jsme obě termín ve stejném měsíci) Myslete pozitivně, dneska už lékaři dokáží zázraky :hug: Musíte se držet kvůli malému, který vás teď bude potřebovat :hug: Posílám hodně hodně štěstíčka, sil a co nejvíc sluníčkových dnů a pokroků. Matysek je jistě bojovník :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 616 Další »
Váš příspěvek
Reklama