Měla jste to taky některá?

Anonymní
5.9.20 20:09

Měla jste to taky některá?

Dobrý večer holky prosím o radu…
Už půl roku se snažíme o miminko..
S přítelem jsme spolu spali den před ovulaci a jeden den po ovulaci a to bylo 25.8. a 27.8. A od úterka mě každý den docela dost bolí v podbřišku.. Jako kdybych měla menstruaci.. Ale tu mám dostat teď ve středu.. Ráno mi bývá špatně.. Ale ne tak abych zvracela.. Máte s tím některá zkušenost? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
221
5.9.20 20:37

Jo, mám to tak každý měsíc než dostanu menstruaci. Minuly měsíc jsem otěhotněla a tyhle problémy jsem měla pro změnu až tak 2 týdny po vynechání menstruace.
Jinak teda já jsem měla pozitivní test už 6 dni před tím, než jsem to měla dostat. I u prvního těhotenství. Tak zkus test (jestli jsi nedočkavá jak já :lol: :lol: ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 20:39
@BeNiPe píše:
Jo, mám to tak každý měsíc než dostanu menstruaci. Minuly měsíc jsem otěhotněla a tyhle problémy jsem měla pro změnu až tak 2 týdny po vynechání menstruace.
Jinak teda já jsem měla pozitivní test už 6 dni před tím, než jsem to měla dostat. I u prvního těhotenství. Tak zkus test (jestli jsi nedočkavá jak já :lol: :lol: ).

No já jsem tohle právě že nikdy předtím neměla..
Já nevím není na test ještě brzy? Nebylo by to lepší až po vynechání menstruace? Nechci být zase zklamaná :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 20:48

Bolest v podbříšku byl můj jediný příznak těhotenství, ale já to tak mívala vždy před MS.
Na druhou stranu jsme se snažili 3,5 roku a já se postupem času začala strašně sledovat. Nakonec jsem měla snad každý popsaný příznak těhotenství a furt nic. Nakonec jsem se prostě začala testovat v den nebo popř. den po vynechání menstruace, abych se uklidnila - jinak se mi z toho stresu menstruace posouvala a to vyvolávalo další otázky a další stres.
Anonym z důvodu osobních informací.

• Citovat
  • Nahlásit
1461
5.9.20 20:48

Taky to tak občas mam před MS, ráno mě natahuje, mám chutě a takové.. Jinak jo, jestli jste spolu spali minulý týden, tak na test je opravdu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
5.9.20 20:49
@Anonymní píše:
No já jsem tohle právě že nikdy předtím neměla..
Já nevím není na test ještě brzy? Nebylo by to lepší až po vynechání menstruace? Nechci být zase zklamaná :,(

Jestli to vydržíš, tak počkej :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 20:58
@EvieK píše:
Taky to tak občas mam před MS, ráno mě natahuje, mám chutě a takové.. Jinak jo, jestli jste spolu spali minulý týden, tak na test je opravdu čas.

Já tohle vůbec před menstruaci nemám.. Že by mě až tak bolelo břicho

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 20:59
@BeNiPe píše:
Jestli to vydržíš, tak počkej :hug:

Myslíte si že tu nějaká šance je ze by nám to už konečně vyšlo?
A jinak moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
8509
5.9.20 21:16
@Anonymní píše:
Myslíte si že tu nějaká šance je ze by nám to už konečně vyšlo?
A jinak moc děkuji :kytka:

Určitě! Nebo taky ne. Je to 50:50! :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 21:47

@jege moc vám děkuji.. Ani nevíte jak hrozně moc bych si to přála :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...