Méně dioptrií na druhém oku

12.5.18 19:40

Méně dioptrií na druhém oku

Zdravím. Chci si objednat barvené čočky, 1 oko 1 dioptrie a 2 oko 0,5 dioptrie. Obě čočky které chci koupit mají bohužel jen 0,5 dioptrií, a proto se chci zeptat, má někdo zkušenost s čočkami které měli méně dioptrií než by jste mít měli? Popřípadě jak s nimi vidíte (nebo jste viděli když jste je měli/zkoušeli)? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1825
12.5.18 19:56

Já bych řekla, že to bude stejné jako když ti očař, optik zkouší skla… Vidíš o něco lépe, není to ono, ale i tak to docela jde… Za mě bych to u takhle malých dioptrií asi neřešila, pokud bych opravdu chtěla ty čočky. Mám dioptrie stejně jako ty mimochodem :mrgreen: je pravda, že je to úleva, vidět na obě oči stejně, ale tak i takhle to snad půjde… A ty je chceš nosit pořád? Nebo jen výjimečně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24425
12.5.18 20:26

S půl dioptrií bych to neřešila. Mě když přidávají dioptrie, tak je to vždycky cca o půlku. Takže se starými brýlemi vidím, ale s novými je to vždycky výrazně lepší. Takže pokud nechceš nosit ty čočky jako pravidelnou korekci, tak to nebude tolik vadit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9266
12.5.18 21:27

@normalniholka12 co to je za cocky, ze nejdou zvolit dioptrie? Mam na kazdem oku jine a objednam baleni 1.5 a druhe 2.5 a je to. Tim padem mam cocky na pzl roku a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama