Menstruace nikde - zpoždění 2 den - test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fear1
Stálice 62 příspěvků 30.03.18 10:43
Menstruace nikde - zpoždění 2den - test negativní

Zdravím, menstruaci jsem měla dostat 28.3. a pořad nikde, test jsem si dělala 3tydny zpet a byl negativni. Muze mi to ovlivnit antibiotika? :?

Reklama

Reakce:

Rive
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 30.03.18 10:45

3 týdny zpět? To se nedivím, že byl negativní…

Sona73
Stálice 76 příspěvků 30.03.18 11:00
@Rive píše:
3 týdny zpět? To se nedivím, že byl negativní…

Taky mě to pobavilo ikdyž je to asi překlep..aspoň doufám. :D

lachtanice86
Závislačka 4974 příspěvků 30.03.18 11:05

@Fear1 3tydny zpět? To ti ani nic ukázat nemohl.

Tardulka
Závislačka 3519 příspěvků 30.03.18 11:45

@Fear1 Nemyslela jste 3 dny zpět? Před 3 týdny jste teprve tak končila předešlou menstruaci. Jestli proběhl nějaký sex v tomto cyklu a můžete být těhotná, udělejte test teď.

Anonymní  30.03.18 11:58

@Fear1 už zase? :zed: :nevim:

Fear1
Stálice 62 příspěvků 30.03.18 12:08

Od té doby nic nebylo - žádný sex

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 30.03.18 12:53

:mrgreen: :mrgreen: zeptej se maminky

Anonymní  30.03.18 19:59
Zpoždění 4 dny

Dobrý den mám takový zvláštní dotaz,
je mi 16 a mám již 4. den zpožděnou menstruaci a příznaky jsou celkem slabé (občas mě bolí podbřišek ale nic hrozného). Před 10 dny (20.3.) jsme měli s přítelem chráněný pohlavní styk. Kondom jsme kontrolovali a navíc jsem měla neplodné období. Další věc je, že 22.3. jsem měla svůj astmatický záchvat a dali mi kapačku kterou jsem nikdy jindy neměla.

Chci se zeptat jestli můžu být těhotná nebo jestli je to z té kapačky :nevim:
Těhotenský test jsem zatím nezkoušela
Těhotenské příznaky taky nemám. Řekněte mi prosím svůj názor, děkuji vám.

Fear1
Stálice 62 příspěvků 31.03.18 07:51
MS mešká

Tak MS pořád nikde. Občas bolesti v podbřišku jak při ms.

Romcici
Povídálka 12 příspěvků 07.05.18 08:11
Ahoj

Holky chci se zeptat, s manželem se snažíme přes 2 a půl roku o mimčo a furt nic před necelými 2 měsíci jsme na doporučení mě gyndařky začali užívat Fertility Blend pro parta tento měsíc mám už 5 dní zpoždění ale mám stále křeče do břicha jako kdybych to měla každou chvíli dostat ale stále nic. Bojím se udělat si test aby jsme nebyli zase zklamaný. K doktorovi jsem objednaná za týden ale jsem z toho hrozně na prášky, ke mi dost zle a jsem hrozně unavená můžete mi hodit trošku inspirace a povědět kdo jste měl podobné příznaky na začátku těhotenství děkuji :srdce:

lachtanice86
Závislačka 4974 příspěvků 07.05.18 08:23

@Romcici udělej si test

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 07.05.18 08:24

@Romcici MS bolesti jsou uplne normalni…teho­tenstvi to byt muze a nemusi, to ti nikdo nerekne no :nevim: ac se toho bojis, udelej test a budes mit jasno ;)

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 4189 příspěvků 07.05.18 09:13

Udělej si test! Když půjdeš k doktorovi a řekneš, že jsi si test nedělala, bude na tebe koukat jako na cvoka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama