Reklama

Virtuální realita v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 19:34
Virtuální realita v těhotenství

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Jsem pravděpodobně na začátku 6. týdne těhotenství, ještě to nemám potvrzené od Dr., ale dostala jsem teď poukaz na virtuální realitu. Nemůže to mě nebo mimču nějak ublížit? :nevim:

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 29.03.18 19:38
@Annie-17 píše:
Ahoj holky, mám na vás dotaz. Jsem pravděpodobně na začátku 6. týdne těhotenství, ještě to nemám potvrzené od Dr., ale dostala jsem teď poukaz na virtuální realitu. Nemůže to mě nebo mimču nějak ublížit? :nevim:

Jak by mu to mohlo ublížit? 8o

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 29.03.18 19:44

Ach bože… :roll:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 29.03.18 19:45

Ne, nemohlo.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 29.03.18 19:47

Asi budu za trubku, ale co už. Co to prosím vás je? Obsah slov sice znám, ale netuším, co si pod tím spojením představit :think:

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 19:57

Kamarádka na virtuální realitě byla před měsícem. Z těch brýlí měla migrény a zvracela. Proto se raději ptám…

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 20:08

Ve virtuální realitě vám v podstatě nasadí 3D brýle a nasimulují tak různé virtuální „světy“. Vy pak chodíte s brýlemi na očích a snímá to vaše pohyby. Může se tam třeba bojovat, střílet apod. Nevím, jak lépe to popsat - je to jako kdybyste byla reálně v nějaké hře.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 29.03.18 20:35
@Annie-17 píše:
Ve virtuální realitě vám v podstatě nasadí 3D brýle a nasimulují tak různé virtuální „světy“. Vy pak chodíte s brýlemi na očích a snímá to vaše pohyby. Může se tam třeba bojovat, střílet apod. Nevím, jak lépe to popsat - je to jako kdybyste byla reálně v nějaké hře.

aha…tak musíš zvážit svůj fyzický a psychický stav. Netuším, co je to za hry, jak jsou náročné :think: Mě by asi „reálná“ vize, jak na mě někdo střílí nebo jinak útočí, příjemná nebyla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama