Virtuální realita v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 19:34
Virtuální realita v těhotenství

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Jsem pravděpodobně na začátku 6. týdne těhotenství, ještě to nemám potvrzené od Dr., ale dostala jsem teď poukaz na virtuální realitu. Nemůže to mě nebo mimču nějak ublížit? :nevim:

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 29.03.18 19:38
@Annie-17 píše:
Ahoj holky, mám na vás dotaz. Jsem pravděpodobně na začátku 6. týdne těhotenství, ještě to nemám potvrzené od Dr., ale dostala jsem teď poukaz na virtuální realitu. Nemůže to mě nebo mimču nějak ublížit? :nevim:

Jak by mu to mohlo ublížit? 8o

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 46368 příspěvků 29.03.18 19:44

Ach bože… :roll:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 29.03.18 19:45

Ne, nemohlo.

pe-terka
Extra třída :D 14939 příspěvků 29.03.18 19:47

Asi budu za trubku, ale co už. Co to prosím vás je? Obsah slov sice znám, ale netuším, co si pod tím spojením představit :think:

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 19:57

Kamarádka na virtuální realitě byla před měsícem. Z těch brýlí měla migrény a zvracela. Proto se raději ptám…

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 20:08

Ve virtuální realitě vám v podstatě nasadí 3D brýle a nasimulují tak různé virtuální „světy“. Vy pak chodíte s brýlemi na očích a snímá to vaše pohyby. Může se tam třeba bojovat, střílet apod. Nevím, jak lépe to popsat - je to jako kdybyste byla reálně v nějaké hře.

pe-terka
Extra třída :D 14939 příspěvků 29.03.18 20:35
@Annie-17 píše:
Ve virtuální realitě vám v podstatě nasadí 3D brýle a nasimulují tak různé virtuální „světy“. Vy pak chodíte s brýlemi na očích a snímá to vaše pohyby. Může se tam třeba bojovat, střílet apod. Nevím, jak lépe to popsat - je to jako kdybyste byla reálně v nějaké hře.

aha…tak musíš zvážit svůj fyzický a psychický stav. Netuším, co je to za hry, jak jsou náročné :think: Mě by asi „reálná“ vize, jak na mě někdo střílí nebo jinak útočí, příjemná nebyla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama