Virtuální realita v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 19:34
Virtuální realita v těhotenství

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Jsem pravděpodobně na začátku 6. týdne těhotenství, ještě to nemám potvrzené od Dr., ale dostala jsem teď poukaz na virtuální realitu. Nemůže to mě nebo mimču nějak ublížit? :nevim:

Reakce:
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 29.03.18 19:38
@Annie-17 píše:
Ahoj holky, mám na vás dotaz. Jsem pravděpodobně na začátku 6. týdne těhotenství, ještě to nemám potvrzené od Dr., ale dostala jsem teď poukaz na virtuální realitu. Nemůže to mě nebo mimču nějak ublížit? :nevim:

Jak by mu to mohlo ublížit? 8o

Tunrida
Hvězda diskuse 48036 příspěvků 29.03.18 19:44

Ach bože… :roll:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 19:45

Ne, nemohlo.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 29.03.18 19:47

Asi budu za trubku, ale co už. Co to prosím vás je? Obsah slov sice znám, ale netuším, co si pod tím spojením představit :think:

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 19:57

Kamarádka na virtuální realitě byla před měsícem. Z těch brýlí měla migrény a zvracela. Proto se raději ptám…

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 29.03.18 20:08

Ve virtuální realitě vám v podstatě nasadí 3D brýle a nasimulují tak různé virtuální „světy“. Vy pak chodíte s brýlemi na očích a snímá to vaše pohyby. Může se tam třeba bojovat, střílet apod. Nevím, jak lépe to popsat - je to jako kdybyste byla reálně v nějaké hře.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 29.03.18 20:35
@Annie-17 píše:
Ve virtuální realitě vám v podstatě nasadí 3D brýle a nasimulují tak různé virtuální „světy“. Vy pak chodíte s brýlemi na očích a snímá to vaše pohyby. Může se tam třeba bojovat, střílet apod. Nevím, jak lépe to popsat - je to jako kdybyste byla reálně v nějaké hře.

aha…tak musíš zvážit svůj fyzický a psychický stav. Netuším, co je to za hry, jak jsou náročné :think: Mě by asi „reálná“ vize, jak na mě někdo střílí nebo jinak útočí, příjemná nebyla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >