Za jak dlouho po porodu se menstruace zpravidelní?

Anonymní
4.5.10 10:42

menstruace po porodu

Chtěla bych se zeptat, jak jste měly pravidelnou menstruaci po porodu. Já už mám po porodu půl roku, 1.ms jsem dostala teprve před měsícem a to už 3měs. nekojím a teď ji čekám a stále nepřichází. Popichuje mě v podbřišku a pobolívají prsa, přesně jako když jsem byla těhotná. Včera jsem si dělala test a byl negativní. Asi plaším zbytečně :nevim: (?)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

irinek
4.5.10 11:00

Já ji měla také nepravidelnou, první jsem dostala až po roce a pak mi to různě skákalo než se vše urovnalo. Těhu bych se nebála, pokud je test negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
3621
4.5.10 11:06

Samozřejmě vidím na testu ducha, ale to je spíš halucinace :o))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16077
4.5.10 12:06

Ahoj po porodu a následném kojení chvilku trvá než se MS sjednotí, bývá nepravidelná, až přestaneš kojit, tak byse měla do určité doby srovnat. Jestli nemůžeš vyloučit těhotenství, tak se zeptej gynekologa :wink: chvilku trvá než se tělo srovná..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
4.5.10 12:51

Těhulko Janinko: já ale už 3měs.nekojím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16077
4.5.10 12:57

podle mě i tak trvá půl roku než se to srovná,ale asi se raději zeptej na gyndě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
5.5.10 14:28

Ahoj já jsem dostala men. až půl roku po porodu. a byla hned pravidelná.kojila jsem až do roku a půl. Takže bych ti asi radila zajít na gindu. A radši se necht prohlédnout. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.10 16:12

Na gyndě jsem byla teď v pondělí a na měsíčky to prý teď nevypaá, že je děloha malá…včera i dnes jsem trošku špinila, ale jinak nic, test jsem si zase dnes dělala a díkybohu taky nic. Bojím se, aby to špinění nebylo zahnízdění :-D

• Nahlásit
  • Citovat
16077
5.5.10 17:17

snad ne:) já dostala MS ted po 10mesicich.. tak ti dám za mesic vedet, jestli vapadá na pravidelnej prubeh:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
6.5.10 18:17

Ahojky, já dostala první menstruaci přesně na den 3 měsíce po porodu a nebyla nic moc - dlouhá, bolestivá. Dostávám ji každý měsíc pravidelně s rozdílem cca 3 dnů, takže pohoda :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14020
11.8.11 09:33

Ahojky, mám 4 a půl měsíce po porodu a ještě jsem nedostala menzes. Je to normální???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
11.8.11 09:41
eviliska píše:
Ahojky, mám 4 a půl měsíce po porodu a ještě jsem nedostala menzes. Je to normální???

kojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
11.8.11 15:00

Já se na to na gyndě taky ptala…prý to nemám řešit, že to může trvat i rok, než se to srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14020
18.8.11 12:54

Kojím už plně :-D , ze začátku jsem malou trochu dokrmovala um / max 200 za den/.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
13.8.12 11:05

Ahoj chtěla bych se zeptat jsem 3,5 měsice po porodu a ještě jsem nedostala menstruaci. Rodila jsem císařským řezem tedy sekcí a stále MS nikde… S partnerem si dáváme pozor a nesleduji na sobě známky těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama