Menstruace po SP

20
30.12.20 20:50

Menstruace po SP

Ahoj dámy, na začátku prosince jsem prodělala samovolný potrat v 5tt (nakonec bez kyretáže, po týdnu na 5 dní předepsán ergotamin). Před dvěma dny jsem začala lehce růžově špinit. Říkám si: Aha! Jasně, super. Menses se nerozhodil, cyklus prostě cca 28 dní. Nadšení. Ale ejhle. Špinění jen na toaletním papíře, poté dva dny nic. Dnes ráno na pravidelné ranní malé :) jsem zjistila, že tedy konečně i krvácení. Aplikovala jsem tampon. Po dvou hodinách, že provedu výměnu a nic, nothing, nada. Tampon netknutý. Tudíž otázka na závěr. Je to normální takto rozharané krvácení po SP? Na gyndu půjdu pro jistotu 4.1. až můj doktor bude opět ordinovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.12.20 00:59

Prodělala jsem SP v 7 týdnu, po měsíci se dostavila “menstruace” na 3 dny, přesně jak říkáš ty. Normální menstruace se dostavila 54 dní od SP. Tampóny bych nedoporučovala ještě jednu menstruaci po SP. Určitě na ultrazvuk a doktor zjistí co a jak, já tam též šla a zjistila mi že se má každou chvíli ms dostavit a vše je v pohodě. 👍🏻 Přeji hodně štěstí :hug:
Anonym z osobních důvodů, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
5
2.1.21 08:17

Ahoj, já prodělala SP 8.12. v necelem 6tt. Tělo si poradilo samo, nemusela jsem jít na revizi. MS stále čekám, normálně jsem měla tabulkový cyklus. Krvacela jsem zhruba týden, 21.12. Kontrola, vnitřní utz, vše v pořádku, dr říkal že vidí že přichází ovu, že se můžeme klidně snažit, tak jsme se teda snažili, nebo stále snažíme no a od 26.12. me poboliva jakoby pravy vajecnik a bolelo me i v boku, semtam pichnuti. Přikládám to ovu, ale byla jsem zaskočena protože jsem ji na sobe nikdy necitila, zřejmě to bylo pitím kontryheloveho čaje, který mě podle dr i zahojil rychleji prý. Zadne jine krvaceni jsem kromě toho čištění neměla, ni špinění. Tak uvidím, nemusela by ta mrška přijít :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.1.21 03:30

To vypadá na rozházený systém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 15:00

Tělo je asi nějaké rozházené, časem se to zase spraví