Metal, Rock a punk, je hudba která ovládá svět, jako blázen.

3515
8.11.23 07:44

Metal, Rock a punk, je hudba která ovládá svět, jako blázen.

Jelikož, jsem toho názoru, že co není Metal, Rock nebo punk to je hovadina tak zakládám tuto diskuzi. Potřebuji někde vyhodit vidle takže je hážu přímo sem, moc se těším na kritiku.

Disko, to vymřelo s discolandem, a hip hop je šaškárna :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Metalu zdar :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20926
8.11.23 07:52

Metal a Rock je jediný poslouchatelny styl. Zbytek jsou sracky. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
604
8.11.23 07:56
@Cenarius píše:
Metal a Rock je jediný poslouchatelny styl. Zbytek jsou sracky. :pankac:

Zbytek jsou sracky jako blazen :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3515
8.11.23 07:58
@Cenarius píše:
Metal a Rock je jediný poslouchatelny styl. Zbytek jsou sracky. :pankac:

Vždy reaguješ na mne negativně že bychom se schodli aspoň v jednom tématu? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1543
8.11.23 07:59
:srdce: :srdce: :srdce:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3515
8.11.23 08:00
@Jana1515 píše:
Zbytek jsou sracky jako blazen :mrgreen:

Přesně tak, vždy v mých tématech musí figurovat ono slovo jako blázen :lol: Janičko, pusu na bříško a srdíčko na líčko, od buzeranta snad přijmes :lol: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3515
8.11.23 08:02
@stodvacetjedna píše: :srdce: :srdce: :srdce:

Děkuji za srdíčka.

Myslím, že jsme dnes do toho hodili velké vidle :cert: už se těším, až se objeví kecy typu, že poslouchám vše, atd… Přitom pouze rock s metalem je hudba, zbytek sou trapný hovadiny :srdce: a nejradši bych je :pocitac: :pocitac: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.23 08:04

Jakošto Metalistka souhlasím ať už Death, Black, Symphonic, a dalši odnože metalu tak souhlasím. ale tady chci podotknout jednu věc díky tomu že hraju na hudební nástroj tak poslouchám a hraji i klasickou hudbu. Takže sorry kluci :D ale asi nejsem True Metalistka :D :D

  • Citovat
  • Upravit
3515
8.11.23 08:22
@Anonymní píše:
Jakošto Metalistka souhlasím ať už Death, Black, Symphonic, a dalši odnože metalu tak souhlasím. ale tady chci podotknout jednu věc díky tomu že hraju na hudební nástroj tak poslouchám a hraji i klasickou hudbu. Takže sorry kluci :D ale asi nejsem True Metalistka :D :D

Dobře a u čeho máš husinu? Když zahraje třeba Dymytry, škwor, Nightwish, sabaton, within tenpation a další nebo Eva a Vašek?

Klasická hudba se přece nedá poslouchat to je propadák, stejně jako třeba Michal David ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5362
8.11.23 08:27
@Rotha píše:
Jelikož, jsem toho názoru, že co není Metal, Rock nebo punk to je hovadina tak zakládám tuto diskuzi. Potřebuji někde vyhodit vidle takže je hážu přímo sem, moc se těším na kritiku.

Disko, to vymřelo s discolandem, a hip hop je šaškárna :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Metalu zdar :pankac: :pankac:

Dosti krátkozraký názor. Evidentně jsi nikdy nebyl na pořádné elektrárně! :jazyk: :dance: :pankac: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.23 08:27

@Rotha budeš se divit, ale i metal vznikl z klasické hudby jako ostatní žánry. A co metalu se týče tak musím tě zklamat zrovna uvedené kapely nejsou můj denní chléb. Znám už toho tolik že bych tu byla do zítřka.

  • Citovat
  • Upravit
604
8.11.23 08:29
@Rotha píše:
Přesně tak, vždy v mých tématech musí figurovat ono slovo jako blázen :lol: Janičko, pusu na bříško a srdíčko na líčko, od buzeranta snad přijmes :lol: :srdce:

Vis, mi to jaksi irituje…nemam rada ty vyzdvihujici reci, vyznam toho, co chces rict se nezvetsi 8)
Ale budiz :D pusu na brisko, srdicko a licko od buzika jsem jeste nedostala myslim, max.od bi..teda mi tak prijde :D
Tobe tedy taky posilam pusu, od te, co ji to tvoje „jako blazen“ nenecha nikdy chladnou :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3515
8.11.23 08:33
@Jana1515 píše:
Vis, mi to jaksi irituje…nemam rada ty vyzdvihujici reci, vyznam toho, co chces rict se nezvetsi 8)
Ale budiz :D pusu na brisko, srdicko a licko od buzika jsem jeste nedostala myslim, max.od bi..teda mi tak prijde :D
Tobe tedy taky posilam pusu, od te, co ji to tvoje „jako blazen“ nenecha nikdy chladnou :*
@Jana1515 píše:
Vis, mi to jaksi irituje…nemam rada ty vyzdvihujici reci, vyznam toho, co chces rict se nezvetsi 8)
Ale budiz :D pusu na brisko, srdicko a licko od buzika jsem jeste nedostala myslim, max.od bi..teda mi tak prijde :D
Tobe tedy taky posilam pusu, od te, co ji to tvoje „jako blazen“ nenecha nikdy chladnou :*

Děkuji, ti sestro ;) :hug:
Dekuji ti tedy jako blázen :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3515
8.11.23 08:36
@Anonymní píše:
@Rotha budeš se divit, ale i metal vznikl z klasické hudby jako ostatní žánry. A co metalu se týče tak musím tě zklamat zrovna uvedené kapely nejsou můj denní chléb. Znám už toho tolik že bych tu byla do zítřka.

Ano, ale ostatní žánry, se nedají poslouchat, protože to jsou nesmyslné kecy v těch písních, jediná pravda a obraz je v Metalu :pankac:

Člověk taky vznikl z opice a kdysi byli dinosauři, a koho dnes zajímají dinosauři a opice? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.23 08:40

@Rotha vidím že hodně zaujatý postoj, že by fanoušek kapel jako je Citron, Vitacit, či Gutalax.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová