Michal Josef Tóth - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 23:40
Michal Josef Tóth

Ahoj, mám malou otázku? Máte někdo z vás zkušenosti s jídelníčkem od Michala Josefa Tótha? Jestli to opravdu za to stojí? A jestli vám jídelníček nepřijde jen okopírovaný ( myslím jako by byl pro všechny stejný). Děkuji za odpověď :srdce:

Reakce:
Ferdina
Stálice 93 příspěvků 11.09.19 02:13

Ahoj, ja jsem loni jidelnicek mela. Jela jsem podle nej asi 4 mesice a zhubla jsem dost kilo. Mela jsem uz celkem tri jine jidelnicky a ten jeho mi vyhovoval nejvic. Bylo to pro to, ze tam bylo na vyber zhruba pro kazde jidlo (snidane, svacina, obed, svacina, vecere) asi ze 16ti moznosti. Vzdy byla u potraviny uvedena gramaz a ty sis mohla vybrat podle sebe co si das. Ostatni jidelnicky jsem mela presne dano, co budu snidat, obedvat, atd. Takze u jeho jidelnicku mi vyhovovala ta volnost vyberu… Za mne to byla dobra investice a slusny odrazovy mustek… :)

Hanula1212
Kelišová 5653 příspěvků 11.09.19 06:48

Pokud jsi na facebooku, přidej se do skupiny Fitness Motivation CZ. Tam dává zkušenosti svých klientů i s fotkama. Jídelníček sice nemám, ale uvažuju o tom.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 07:17

@Hanula1212 Ve skupince právě jsem, šle chtěla jsem se zeptat ještě někde jinde jestli nemá někdo zkušenosti. Jinak děkuji za radu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 07:18

@Ferdina Děkuji za odpověď. A mám ještě jednu otázku? Kolik měl jídelníček stran? Já jsem před tím měla nějaký od jedné paní a ten měl 72 stran. No katastrofa to každý den číst, abych si mohla vybrat. :zed: :)

Ferdina
Stálice 93 příspěvků 11.09.19 16:11
@Anonymní píše:
@Ferdina Děkuji za odpověď. A mám ještě jednu otázku? Kolik měl jídelníček stran? Já jsem před tím měla nějaký od jedné paní a ten měl 72 stran. No katastrofa to každý den číst, abych si mohla vybrat. :zed: :)

Nebylo jich moc, jen základní informace, jídelníček..tak 10 možná. Ale žádná omáčka okolo, jen ty podstatné věci. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 17:04
@Ferdina píše:
Nebylo jich moc, jen základní informace, jídelníček..tak 10 možná. Ale žádná omáčka okolo, jen ty podstatné věci. :)
Mnohokrát děkuji :)
PetraJ
Kelišová 6978 příspěvků 11.09.19 19:06

Já s Michalovým jídelníčkem zhubla za čtyři měsíce 15 kilo. Plus jsem teda u toho cvičila.
Jídelníček je asi pro všechny stejný, akorát každý má jinou gramáž potravin, podle věku, váhy, apod.
Mně vyhovoval, nemusím jíst každý pondělí k obědu rybu s bramborama, protože to mám napsaný v jídelníčku. Prostě si vybereš přílohu (brambory, těstoviny, rýže apod. a zkombinuješ to s hlavním jídlem (kuř. maso, vepř. maso, ryby,…). K tomu neomezeně zeleniny.
Na stránkách FM je milion fotek od lidí, je neuvěřitelný, co dokážou zkombinovat a vytvořit za jídlo. :-)
Já peněz nelituju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 17:06

@PetraJ Mockrát děkuji

Váš příspěvek
Reklama