Mikuláš a čert pro roční dítě

Anonymní
5.12.19 14:55

Mikuláš a čert pro roční dítě

Ahoj, řešíte Mikuláše pro roční dítě? Máme roční holčičku a Mikuláše domu objednaného nemáme a po pravdě se mi ani moc nikam nechce ho jít nahánět. Jsme jediní, kdo s takhle malým dítětem Mikuláše neřeší?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1240
5.12.19 14:57

Co z toho rocni dite bude mit? Starsi je predskolak a u nas Mikulas jeste nikdy nebyl a ani nebude. Nevidim duvod, pujdeme se podivat do ulic a doma pak najdou balicek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13214
5.12.19 14:57

Myslím, že Mikuláše pro roční dítě řeší jen magor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3038
5.12.19 14:58

Nemame Mikuláše a spol jeste ani pro triletou. Rocni z toho bude mit akorat hruzu. Zahrala bych si na to doma jako. Treba ze,, mikuláš " zazvonil a nechal balicek za dverma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6960
5.12.19 14:58

K nám nechodí vůbec. Stačí ve školce když je zdravej.
Doma má punčochu za oknem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1616
5.12.19 15:05

My také neřešime, malá měla dnes, ale naštěstí tady do školky chodí pouze Mikuláš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48886
5.12.19 15:06

I kdybych už si potřebovala Mikuláše zvát domů (jakože nemám), tak až pro dítě, co z toho bude mít trochu rozumu, což roční rozhodně ještě není. Ani dvouleté…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32347
5.12.19 15:09

Mikuláše pro roční dítě bych rozhodně neřešila..ani nějaký balíček..nemá z toho rozum. Nebude si jaksi pamatovat že něco dostal - nedostal.
já poprvé pozvala ve 3 letech a děcka mi to stejně prospali, takže nic nebylo..
ted mají mikuláše ve školkách a školách, takže domů je už nezveme..když už si to jednou prožijou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2979
5.12.19 15:16

Nikdy jsem je nezvala domů. Do tří let jsem to neřešila vůbec, pak jsme začali chodit na každoroční akci s partou a doma jsem připravovala nadílku, toť vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28853
5.12.19 15:17

K nám domů nechodili, nechodí a chodit nebudou. Starší děti si to prožijí ve skole a ve skolce, pokud momentálně nechybí, ale víc to neřeším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 15:21

Nezvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 15:22
@Anonymní píše:
Ahoj, řešíte Mikuláše pro roční dítě? Máme roční holčičku a Mikuláše domu objednaného nemáme a po pravdě se mi ani moc nikam nechce ho jít nahánět. Jsme jediní, kdo s takhle malým dítětem Mikuláše neřeší?

Vem jí radši do zoo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
5.12.19 15:24
@Anonymní píše:

Nemám čerta pro roční dítě, mám jen dárek. Ale je mi to trochu líto, že ho nemáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10424
5.12.19 15:33

Domů nezvu vůbec, nelíbí se mi to narušení bezpečného domácího prostředí. S dětmi chodíme od cca 3 let na hromadné akce, kde Mikuláše vidí, někdy jim předá balíček, většinou jim ale čeká doma za oknem. Do té doby jsme MIkuláše úspěšně bojkotovali a balíčky od babiček žrali sami :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39794
5.12.19 15:33

Pro ročního jsem je domů nezvala. Ale byli jsme se podívat na nějakých Mikulášských akcích. Domů jsem je poprvé zvala cca ve 3 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama