Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Já jako slovenka se ptám co jsou to stroupky ![]()
JInak drbání samo o sobě miluji, to mě uspává…
Stroupek je zdrobnělina od strup. A to je zaschlá krev na ranách.
Je drbání a drbání, nešlo by ubrat, aby to nebylo do krve? Já osobně po něm stroupky nemám.
no pupínek kterej je rozškrabanej a pak se hojí, udělá se z toho stroupek:-)
asi by šlo ubrat,ale…já ještě k tomu všemu nemám hladkou kůži, ale jsem spíš takovej hrošík(mám hrubou kůži)
Děkuji za vysvětlení ![]()
No tak v tom případě, nemám ráda takové drbání i když je fakt že jak to svědí tak bych to rozryla ![]()
Já to z nadpisu pochopila tak, že to vždycky skončí sexem a co pak s těma dětma ![]()
@1simona1
manžel tvrdí, že slovensky je strup chrasta
Příspěvek upraven 14.12.19 v 23:23
@danyk píše:
@1simona1
manžel tvrdí, že slovensky je strup chrasta
jo je to chrasta, jen já nevěděla že strup je chrasta ![]()
Drbání miluju, ale žádné stroupky tam nemám. Pokud se ti dělají boláčky, tak ti je přece nemůže rozškrábat ne? To máš jako pak krvavý záda nebo co? Nejdřív bych vyřešila asi na kožním toto a až budeš mít vyléčená záda bez boláčků tak tě může škrábat.
Kdyby chtěla nějaká podrbat záda, nohy, ruce, hlavu, tak dejte vědět. ![]()
Píšu anonymně, protože sem chodí kamarádky a nechci aby to věděly, slydím se za to. Je na tom někdo taky stejně, že milujete drbání a hlavně těch stroupků, po kterých jsou pak bohužel jizvy? Co pak s nima? Miluju,když mě večer u televize manžel drbe…nedokážu mu říct, aby ne…On by byl rád, kdyby nemusel…Jenže teď budu muset k doktorovi a na zadku to mám dost hnusný. Stydím se za to, jenže.....