Milujete drbání na zádech? A co s těma následkama?

Anonymní
31.3.12 07:53

Milujete drbání na zádech? a co s těma následkama?

Píšu anonymně, protože sem chodí kamarádky a nechci aby to věděly, slydím se za to. Je na tom někdo taky stejně, že milujete drbání a hlavně těch stroupků, po kterých jsou pak bohužel jizvy? Co pak s nima? Miluju,když mě večer u televize manžel drbe…nedokážu mu říct, aby ne…On by byl rád, kdyby nemusel…Jenže teď budu muset k doktorovi a na zadku to mám dost hnusný. Stydím se za to, jenže.....

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24603
31.3.12 08:09

Já jako slovenka se ptám co jsou to stroupky :?:
JInak drbání samo o sobě miluji, to mě uspává…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1207
31.3.12 08:18

Stroupek je zdrobnělina od strup. A to je zaschlá krev na ranách.
Je drbání a drbání, nešlo by ubrat, aby to nebylo do krve? Já osobně po něm stroupky nemám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1074
31.3.12 08:19

no pupínek kterej je rozškrabanej a pak se hojí, udělá se z toho stroupek:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.12 08:20

asi by šlo ubrat,ale…já ještě k tomu všemu nemám hladkou kůži, ale jsem spíš takovej hrošík(mám hrubou kůži)

  • Citovat
  • Upravit
24603
31.3.12 08:21

Děkuji za vysvětlení :hug:
No tak v tom případě, nemám ráda takové drbání i když je fakt že jak to svědí tak bych to rozryla :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
31.3.12 09:04

Navrhuju takový ten kartáč na záda, miluju kartáčování zad :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11955
31.3.12 09:06

Já to z nadpisu pochopila tak, že to vždycky skončí sexem a co pak s těma dětma :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.12 09:11
@wobludečka píše:
Já to z nadpisu pochopila tak, že to vždycky skončí sexem a co pak s těma dětma :mrgreen:
:palec: :palec: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 09:29
@wobludečka píše:
Já to z nadpisu pochopila tak, že to vždycky skončí sexem a co pak s těma dětma :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24292
31.3.12 09:33

@1simona1
manžel tvrdí, že slovensky je strup chrasta

Příspěvek upraven 14.12.19 v 23:23

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 09:48
@danyk píše:
@1simona1
manžel tvrdí, že slovensky je strup chrasta

jo je to chrasta, jen já nevěděla že strup je chrasta :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2087
31.3.12 10:49

Drbání miluju, ale žádné stroupky tam nemám. Pokud se ti dělají boláčky, tak ti je přece nemůže rozškrábat ne? To máš jako pak krvavý záda nebo co? Nejdřív bych vyřešila asi na kožním toto a až budeš mít vyléčená záda bez boláčků tak tě může škrábat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.11.19 04:31

a

Kdyby chtěla nějaká podrbat záda, nohy, ruce, hlavu, tak dejte vědět. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová