Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Anonymní píše:
jojo potrebujou malej bazenek, nic velkyho, neplavou, jen se namaceji v horku a taky se tam parijinak do vody unikaji pred nebezpecim,, v nasem podnebnem pasu se v poho chovat daji
stoji kolem 20 tis, takze jako drahej pes
jsou to klasicky bilozravci
Ale plavou. Sice jim stačí menší bazének na smočení, ale pokud mají příležitost, tak si moc rády zaplavou a zapotápěji.
@AnastazieB Jistě v teplém počasí venku u bazénku nebo rybníčku a v zimě dona v posteli. Na muchlování.