Milujete taky kapybary? Chová jí někdo?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7746
30.11.13 15:32

Tak si kup plyšovou. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13787
30.11.13 17:39

8o Kapybaru? A kde jí jako budeš mít? V chlívku? Na zahradě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
14.2.24 16:53
@Anonymní píše:
jojo potrebujou malej bazenek, nic velkyho, neplavou, jen se namaceji v horku a taky se tam pari :) jinak do vody unikaji pred nebezpecim,, v nasem podnebnem pasu se v poho chovat daji :)
stoji kolem 20 tis, takze jako drahej pes :)
jsou to klasicky bilozravci

Ale plavou. Sice jim stačí menší bazének na smočení, ale pokud mají příležitost, tak si moc rády zaplavou a zapotápěji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
14.2.24 16:55

@AnastazieB Jistě v teplém počasí venku u bazénku nebo rybníčku a v zimě dona v posteli. Na muchlování.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný