Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, tady to ožilo.
Já jsem kousek od areálu Rolava. Jen teď chodím o berlích, takže ven se dostanu až někdy na vánoce. To už naší raubířce budou dva roky. Kdo stůně, tak přeju brzké uzdravení!
Tak pak muzeme udelat vanocni prochazku:-) taky preju brzke uzdraveni ![]()
Zdravíme všechny ![]()
snad jsme už zdravé.. Čekali jsme jen, zda se to přes víkend nevrátí a zatím nic. Dokonce i rýmička zmizela
.
Jak se máte a jak jste na tom?
@Bubbleblue My jsme teoreticky taky kousek od Rolavy nahoru
. Brzy je zahoď. Vánoce nejsou zas tak daleko
až budeš moct a budeš mít chuť, klidně se ozvi ![]()
Jo, dám hned vědět. Doufám, že v listopadu začnu konečně rehabilitovat. Mateřská s berlema je chvílema docela peklo. Mějte se všichni zatím hezky! ![]()
Zdravím - zatím se s Jéňou sžíváme - nemám moc v paži oblíknout dítě, sebe, začne řvát = nakojit, přebalit = svlíknut sebe, svlíknout dítě,… a takhle furt dokola, takže se ven dostávám „někdy“ nikdy ne na určitý čas. Vánoční vycházka - to by snad šlo:-)
@kkáča Neuděláme nakonec všichni vánoční procházku dohromady? ![]()
Kolik je vlastně malýmu?
Takhle jsme vypadali, když jsme učili z korbičky do sportáku.. ![]()