Miminko pije pouze UM a jen ve spánku

21
21.1.20 18:42

6 mesicni miminko pije pouze UM a jen ve spanku

Zdravim všechny maminky,
jdu si pro útěchu (snad), často čtu - miminko nic nepije, neji, ale ve skutecnosti treba aspoň vypije UM či sni naopak nějaký příkrm + pije trochu vody, caje a naopak nechce UM.

Ale je tu někdo kdo zažil totální bojkot všeho?

Už měsíc a pul je to fakt čirý peklo, doktorka to neřeší, protože moč má v pořádku a do ted pribiral. Jídlo, pití u nás vypada tak…nechce pit tekutiny vodu, čaj, pouze po lzickach ci z hrníčku celkem tak 60 ml za den. UM - jedině ve spánku… z těchto důvodů a po vyzkouseni všeho možného( saviček, různých UM) i nemožného… jsem byla postupně nucena teď během jednoho měsíce zavést bohužel tři druhy prikrmu. Ovoce dopoledne, masovozeleninovy prikrm (čistě zeleninu po prvnich deseti dnech bojkotoval) a třeba jogurt s bananem atd. odpoledne. Dohromady do ted denne vypil tak 450 - 500 ml mléka, 70 g ovocná přesnídávka, 90-100g maso zelenina a odpoledne taky tak 70 jogurtu s ovocem a 60 ml čaje. Byla jsem šťastná za toto jak blecha!!! Přímo nadšená! Sice s totálním divadlem a sermovanim + pretahovanim o lžičku ale nakrmeny! Kaše ani cokoliv jineho v lahvi do nej nedostanu.

Každé krmení probíhalo a probíhá za divokého kopani nohou, rukou, kdy si současně rve nohy s ponokama do pusy a člověk nad ním macha tabletem aby zapomněl že otevira pusu. Jinak to fakt nejde. Pritom ještě před měsícem a půl to bylo hezky papave miminko i prikrmy bastil ukazkove.

Vcera zacal bojkotovat úplně všechno a dostanu do nej pouze mléko (UM) ve spanku.+pár lžiček čaje tak 30 ml za den.

Jsem už úplně hotová, nevyspalá, čekám kdy skončíme v nemocnici. Mám pocit, že dokud malej neprestane úplně pit třeba celej den a noc, tak to doktorka vůbec řešit nebude. Pořád je to prý v poho a je prý prezranej! Už měsíc a pul! Nejlepší jsou příbuzný… nenuť, jen nabizej, nenabizej moc druhu, bude vybiravej… jídlo má byt radost, to není možný, že nepije…ukaž já to zkusím atd. Budu vděčná za každý příspěvek. Moc děkuji.

Příspěvek upraven 21.01.20 v 19:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5745
21.1.20 18:59

Kolik mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14517
21.1.20 19:05

Podle me zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
21.1.20 19:08

Taky me hned napadly zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.1.20 19:13

To mi taky napadlo, ale po zubu ani památka a jestli je po me ( = je to chlapeček), tak já měla první zuby až v roce.:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14517
21.1.20 19:18
@Jife píše:
To mi taky napadlo, ale po zubu ani památka a jestli je po me ( = je to chlapeček), tak já měla první zuby až v roce.:(

moji dceri se zuby prorezavaly neskutecne pomalu. Doslova mesice. Rust ji zacaly podle mne nekdy na 4m, ale prvni zub vykoukl na 5,5m jako seda linka v dasni. Dcera nemela zadne otoky dasne, zadne horecky ani zacervenani ne, proste se naraz objevil okraj zubu v dasni. Byla asi mesic a neco trochu drazdivejsi nez obvykle.

No a pak mezi 9-18m, kdy ji narostla vetsina zubu, se to projevovalo prave tak, ze pri kazdem zubu cca 2 tydny odmitala jist. Pak se objevil zub a bylo jasno. Bohuzel, tech zubu je pomerne dost, takze jsem to nepapani resili co chvilku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.1.20 19:29

No kdyby to bylo tutim, aspoň bych věděla důvod. Prostě s nama totálně cvičí, dneska už mi ujely nervy a když seděl v židlicce a rval si zase nohu do pusy a davil se tím, tak už jsem na něj zakricela a on… začal se tomu nahlas řezat. Říkáme mu " Vaše dáblorodí".:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14517
21.1.20 20:21
@Jife píše:
No kdyby to bylo tutim, aspoň bych věděla důvod. Prostě s nama totálně cvičí, dneska už mi ujely nervy a když seděl v židlicce a rval si zase nohu do pusy a davil se tím, tak už jsem na něj zakricela a on… začal se tomu nahlas řezat. Říkáme mu " Vaše dáblorodí".:)

LOL, ted jste me rozsekala!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama