Miminko v obýváku na sedačce v hnízdu?

Anonymní
16.4.21 08:23

Miminko v obýváku na sedačce v hnízdu?

Milé maminky, máme opravdu malý byt 40 metrů, přemýšlím, kam s miminkem v obýváku, kde trávíme s přítelem veškerý volný čas. Kolébka by mi tam prekazela, cestovní postýlka také, Mojzisuv košík se mi zdá drahy na tak krátkou dobu, tak zvažuju… Co sedacka a na ní hnízdečko? Jsem v tom bezradna, budu vděčná za pomoc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
953
16.4.21 08:25

Asi to tak taky budu mít. Nic speciálního pořizovat nebudu jen to hnízdečko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
16.4.21 08:26

Když jsme jezdili s miminem na návštěvy řešila jsem to polštářem na sedačce a tam miminko položila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8358
16.4.21 08:26

No to máš tak na chvíli než se začne přetáčet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5223
16.4.21 08:27

https://www.mall.cz/…ne-grey-2020

Nějaké takové lehátko bych si pořídila. Jdou dát do uplného lehu jako kolíbka. A pak využiješ pro větší na krmení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
16.4.21 08:28
@Veru1987 píše:
https://www.mall.cz/…ne-grey-2020Nějaké takové lehátko bych si pořídila. Jdou dát do uplného lehu jako kolíbka. A pak využiješ pro větší na krmení.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49627
16.4.21 08:30

Měla jsem dítě na zemi na dece, později na hrací dece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6992
16.4.21 08:30

Já jsem měla zezačátku malého na křesle přiražený volnou stranou je gauči. Ale jen asi první dva tři měsíce. Pak jsem měla naskládané deky na zemi a malej byl na nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
16.4.21 08:33

Měli jsme taky byt 40m2 (1kk) - úplně malé miminko spalo v košíku defacto kdekoli po bytě (měla jsem půjčený košík na kolečkách). Později trávilo většinu bdělého stavu na zemi na dece/puzzlích nebo na ruce. Nejsem zastánce houpátek, lehátek a podobných „imobilizérů“, ale s prvním dítětem jsem houpátko občas taky využívala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21076
16.4.21 08:39

Já hnizdecko neměla, buď bylo v takovém tom houpacím lehatku, to sem sebou nosila po celém bytě a dalo se postavit všude a nebo na zemi na penove podložce :D případně druhy syn byl hodně kontaktní, takže stejně byl většinu dne v šátku, jak sem ho někde odložila, byl řev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
16.4.21 08:46

První i teď druhá jako malá miminka byly v hnizdecku jak na gauči tak i v postýlce. Nebo pak na zemi na dece :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
16.4.21 08:49

Dokud se nehýbal, měla jsem ho v hnízdě na sedačce. Když se začal kroutit, šel na deku na zem a když už se pak kvedlil až moc, tak jsem ho dávala na nutnou dobu do houpátka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3528
16.4.21 09:07

Měla jsem malou na gauči v hnízdě docela dlouho, ale my máme gauč 2×2 metry, když jsem dala hnízdo do rohu, tak nehrozilo, že se doplatí až na kraj (byla jsem vždy v místnosti s ní). Když se začala víc hýbat, tak bývalá na zemi. Puzzle, deka, ale stejně nejradši na holé podlaze :-) A měla jsem i houpatko, když jsem třeba chtěla vytírat nebo i na krmení je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4283
16.4.21 09:17

Měli jsme syna běžně na gauci v hnizdu, měli jsme ho teda roztazeny a pohoda… nebo teda oba syny, když byli miminka :) a to máme byt velký, mě to vyhovovalo, ze jsem se rozkydla k nim a dobrý… když byli větší, tak pak na zem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.4.21 09:30

My jsme měli ještě menší byt (27m²) dcera bývala na zemi, dcera byla hodně akční miminko, takže jsem si netroufla nechat ve výšce. Ale dnes když se vratim zpět v čase, tak bych asi investovala do nějaké tašky na miminko nebo koše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat