Bolesti v podbřišku - mimoděložní těhotenství?

Anonymní
6.8.19 10:25

Mimodelozni? Mám plasit?

Zdravím je to pár dní co mi vyšle pozitivní test… Ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu, ale mám už tak cca 3 dny bolesti v podbřišku… Není to nic co by se nedalo vydržet, ale cítím to je to spíše takové píchání :zed: mám plasit? Nebo vydržet četla jsem, že může jít i o mimodelozni :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2282
6.8.19 10:31

Roztahovani dělohy. Neplasit, je to normalni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24807
6.8.19 10:35

Pokud nekrvácíš nebo nemáš velké bolesti neplaš. Nic se neděje. A na gyndu bych řekla. je taky brzy, stejně tam nic neuvidí.

A nečti si na internetu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
6.8.19 10:46

Bolesti v podbřišku neznamenají mimodelozni těhotenství. Je to způsobeno růstem dělohy. Já u mimodelozniho měla špinění a následně krvácení, ale i to může být u těhotenství v děloze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4629
6.8.19 10:53

Presne, necti na internetu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
6.8.19 11:09

Internet zahoď, jdi ven si užít jakžtakž hezkého počasí, který za chvilku nebude. Bolest v podbřišku neznamená mimoděložní těhotenství, ale nejspíše jde o roztahování dělohy.
Tak šup, šup ven, (nebo až skončíš třeba v práci).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.19 11:18

Děkuji všem :)

• Citovat
  • Nahlásit
11475
6.8.19 12:49
@Anonymní píše:
Zdravím je to pár dní co mi vyšle pozitivní test… Ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu, ale mám už tak cca 3 dny bolesti v podbřišku… Není to nic co by se nedalo vydržet, ale cítím to je to spíše takové píchání :zed: mám plasit? Nebo vydržet četla jsem, že může jít i o mimodelozni :nevim:

normální věc měla jsme pocit že dostanu ms asi do 14tt jinak celé těhu pobolívalo břicho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
24.10.19 16:31

Bolest po MS

Ahoj holky mám po MS teď už 6 den ale hned druhý den po skončení MS mě začalo bolet v kříži to jsem neřešila další den to přešlo do bricha práva strana podbřišku vystreluje to do nohy prostě jako na MS nebo při ovulaci ale na to je ještě brzo, zároveň Teda málo jim protože jsem hned přejedena v noci se potim a jsem strašně nadmuta.. Byla jsem u doktora ten mi udělal CRP a zkusil jestli nemám zánět mocaku oboje negativní tak mi dal NO-SPA na bolest a poslal mě domů… Přemýšlím jestli se nemám objednat na gyndu nebo to může být Mega rychlá ovulace? Co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
24.10.19 16:33

Btw přidala jsem to koukám do tématu upne mimo těhotenství nepředpokládám 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11475
24.10.19 17:19

@Anikaa02 já to takhle mívám když mám cystu :nevim: Ale těžko říct každá jsme jiná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
24.10.19 17:34

@Kajka9 mě právě doktor ani neprohmatal tak jsem přemýšlela jestli nebude lepší cinknout na gyndu ale nechtěla jsem bejt za hysterku 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11475
24.10.19 18:47

@Anikaa02 je to na tobě :)…ja uz ti neřeším poznám kdy to je cysta protože jsme dřív měla skoro každý měsíc…
Pokud se ti ale něco nezdá tak tam klidně zavolej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
9.11.19 09:48

@Kajka9 ahoj mohla bych se ještě zeptat měla jsi k čisté někdy slabší výtok a krvácení mimo ciklus? Dneska mám 6 dnů do MS a slabší krvácení které tam zvláštně zápacha… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama