Bolesti v podbřišku - mimoděložní těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:25
Mimodelozni? Mám plasit?

Zdravím je to pár dní co mi vyšle pozitivní test… Ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu, ale mám už tak cca 3 dny bolesti v podbřišku… Není to nic co by se nedalo vydržet, ale cítím to je to spíše takové píchání :zed: mám plasit? Nebo vydržet četla jsem, že může jít i o mimodelozni :nevim:

Přečtěte si článek: Mimoděložní těhotenství a jeho příznaky

Reakce:
Marben
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 06.08.19 10:31

Roztahovani dělohy. Neplasit, je to normalni

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 06.08.19 10:35

Pokud nekrvácíš nebo nemáš velké bolesti neplaš. Nic se neděje. A na gyndu bych řekla. je taky brzy, stejně tam nic neuvidí.

A nečti si na internetu

luciie88
Kecalka 186 příspěvků 06.08.19 10:46

Bolesti v podbřišku neznamenají mimodelozni těhotenství. Je to způsobeno růstem dělohy. Já u mimodelozniho měla špinění a následně krvácení, ale i to může být u těhotenství v děloze.

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 06.08.19 10:53

Presne, necti na internetu :roll:

tumpach
Kelišová 6658 příspěvků 06.08.19 11:09

Internet zahoď, jdi ven si užít jakžtakž hezkého počasí, který za chvilku nebude. Bolest v podbřišku neznamená mimoděložní těhotenství, ale nejspíše jde o roztahování dělohy.
Tak šup, šup ven, (nebo až skončíš třeba v práci).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 11:18

Děkuji všem :)

Uživatel je onlineKajka9
Kelišová 5488 příspěvků 06.08.19 12:49
@Anonymní píše:
Zdravím je to pár dní co mi vyšle pozitivní test… Ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu, ale mám už tak cca 3 dny bolesti v podbřišku… Není to nic co by se nedalo vydržet, ale cítím to je to spíše takové píchání :zed: mám plasit? Nebo vydržet četla jsem, že může jít i o mimodelozni :nevim:

normální věc měla jsme pocit že dostanu ms asi do 14tt jinak celé těhu pobolívalo břicho

Váš příspěvek
Reklama