Mimoděložní těhotenství a volná tekutina v děloze

41
25.8.21 16:21

Mimoděložní těhotenství a volná tekutina v děloze

Ahojik.na konci června jsme prodělala zamlkle těhotenství se samovolnym potratem. Vse bylo v pořádku dr. Mi řekl že můžeme klidně pracovat na mimi znova.

Tento týden to je 8tyden po vyčištění MS nikde. Dělala jsem si test. Pozitivní. Tak jsem dnes šla na kontrolu. Dr. Mi řekla že nic nevidí jen volnou tekutinu a že mám určitě mimoděložní. Poslala mě do špitálu. Tam opět ultrazvuk. Taky nic neviděli ale neviděli ani anomálie na vejcovodu a vaječníku. Brali mi krev Hcg je 826… Což je podle krve 3tt v začátku. Jakmile to dr viděla tak najednou uzzjswm nemusela zůstat a mám nástup až zítra. Tam mi budou prvně brát krev a kouknou na hcg zda se zvedá jak má.

Měla některá z Vás něco podobného? Bolesti mam jako při má ale neboli mě břicho, nic..nekrvacim, nemám teplotu…

Je vůbec šance ab bylo brzo na mimo na ultrazvuku? Nechci se nechat vyškrabat moc brzo…v nemocnicí budu ale mám z toho smíšené Pocity…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1991
25.8.21 16:44

Tak na ultrazvuku by melo byt neco videt az kdyz ke HCG alespon 1000, za me te strasej zatim zbytecne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
25.8.21 17:12
@DandátkoP píše:
Tak na ultrazvuku by melo byt neco videt az kdyz ke HCG alespon 1000, za me te strasej zatim zbytecne. :nevim:

Taky si to právě myslím. Do nemocnice nastoupím ale kyretaz nechci dokud nebudu vědět že hcg neroste nebo roste ale pomalu. Chápu že je to velké riziko a život ohrožující stav, ale s tak nízkou hladinou hcg mi přijde logické že tak není ani váček. I u naší malé to bylo poznat později…tak nevím no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
25.8.21 17:15

@Narmorka89 zítra uz bys dle krve mela mit urcite pres 1000 a melo by byt videt vic, hodne stesti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
25.8.21 17:27

U nás strašili s mimoděložním, HCG 800, nebylo to vidět na utz. Byla jsem akorát ve stresu celý týden, jezdila na dovolené na utz někam na pohotovosti, aby se prostě ukázalo o týden později, že bylo brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
25.8.21 17:30
@Malineka píše:
U nás strašili s mimoděložním, HCG 800, nebylo to vidět na utz. Byla jsem akorát ve stresu celý týden, jezdila na dovolené na utz někam na pohotovosti, aby se prostě :( ukázalo o týden později, že bylo brzo.

Mám strach že mě budou tlačit do kiretaze…když jsem se ptala zda je šance tak to tak nějak smetly…nevím no :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
25.8.21 17:48
@DandátkoP píše:
@Narmorka89 zítra uz bys dle krve mela mit urcite pres 1000 a melo by byt videt vic, hodne stesti!

Snat ti tak bude. Děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
25.8.21 17:50

@Narmorka89 počkala bych, nemusíš na to jít. Opravdu počkej. Pár dní navíc už stejně nemůže způsobit katastrofu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
25.8.21 17:57
@Malineka píše:
@Narmorka89 počkala bych, nemusíš na to jít. Opravdu počkej. Pár dní navíc už stejně nemůže způsobit katastrofu.

Straší mě že mi praskne vejcovod a vykrvacim. Dokud mi oni nepostuchli tekutinu tak mě ani nic nebolelo. A příznaky mám jen těhotenské dokonce se mi zas spustilo mliko.

Jako nevím chcou ať nastoupím že mě vyskrabou ale mě se do toho nechce. Nevěřím že tam nic není krom když je hcg tak malé. A myslím že ano zitra nic neuvidí malá byla vidět až po 1500hcg schovavala se…a navíc tam nenašli ani to co gyndarka. Tak fakt nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
25.8.21 18:33

Já měla v pátek HCG těch 800, na utz byla možná šmouha. V pondělí doktor viděl prázdnou dutinku a až teprve týden na to byl vidět náznak plodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
25.8.21 19:02
@Malineka píše:
Já měla v pátek HCG těch 800, na utz byla možná šmouha. V pondělí doktor viděl prázdnou dutinku a až teprve týden na to byl vidět náznak plodu.

No nevím zda mám odmítnout hospitalizaci a jít pryč a riskovat ale týden tam taky být nechci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
25.8.21 19:14

@Narmorka89 bohužel ti v tomhle nemůžu poradit. Jen ti mohu říct, kdy a jak to bylo vidět nám.
Ale přeji ti hodně sil a miminka se určitě dočkáš. Neměj strach, dopadne to všechno dobře :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
25.8.21 20:48
@Malineka píše:
@Narmorka89 bohužel ti v tomhle nemůžu poradit. Jen ti mohu říct, kdy a jak to bylo vidět nám.
Ale přeji ti hodně sil a miminka se určitě dočkáš. Neměj strach, dopadne to všechno dobře :srdce: :hug:

Děkuji. Jedno dítko máme ale chceme druhé. Každopádně jak si to přehrávám celé tak mi na tom něco smrdí. Kamarádka měla mimodelozni ve vejcovodu a bylo to vidět hned. Mě nic vidět nejde vejcovod i vaječník ok ale prej to tam je. Přitom mi je opravdu dobře. Prostě mi to nesedí chovali se divně a dělaly závěry aniž by viděli hladinu hcg a každý dokrot viděl něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
25.8.21 21:00

Dej nám vědět, jak to dopadne zítra. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 22:52

Ja spis nechapu, proc si myslis, ze by te meli bezduvodne tlacit do kyretaze? Muj muz je gynekolog a rika, ze delaji vzdy maximum, aby plod/tehotenstvi zachranili (pominu ted to, ze to muzou delat lepsim a horsim zpusobem). On rika, ze potraty nikdo z nich rad nedela a vzdy se dokonce snazi s pani situaci probrat, jestli neni nejake jine vychodisko. Obcas to i dopadne tak, ze si pani potrat nakonec rozmyslela. Nemyslim si, ze by ti chteli udelat kyretaz jen tak z pleziru, mozna jen nechteli, at si delas plane nadeje. A to rikam jako velky kritik doktoru a zdravotniho systemu (diskuze na toto tema jsou u nas na dennim poradku)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat