Miniabdominoplastika Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.02.18 20:14
Miniabdominoplastika Ostrava

Ahoj holky :) zajímaly by mě vaše postřehy ohledně miniabdominoplas­tiky v Ostravě a okolí. Ke komu nejlépe. Jak se na to s odstupem času díváte a jestli na tom vidíte i zápory. Jsem hubena, nemám extra převyslé břicho, ale mám ho jako těsto :zed: Po operaci pupeční kýly mi přijde ještě hnusnější… Trápí mě to a rozhodla jssm se s tím něco dělat tak budu rada za každý názor. Děkuji N

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32528 příspěvků 10 inzerátů 25.02.18 20:04

Ahoj, probíhá tady velká diskuze na toto téma: https://www.emimino.cz/…tika-207007/. Tam se zkus zeptat nebo možná tam najdeš zkušenosti i přímo s tímto typem zákroku.

Anonymní  28.02.18 21:31

@Tiger-lily o diskuzi vím, ale je už dlouhá a často i mimo téma. Mě zajímají hlavně recenze a pocity holek z Ostravy a okolí :think:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32528 příspěvků 10 inzerátů 01.03.18 10:13

@Niki89 To je vždycky dost těžké, najít někoho přímo z okolí. Kolikrát holky chtějí, aby měly zachovanou určitou anonymitu. Tady je skupina maminek z Ostravy: https://www.emimino.cz/…nky-ostrava/. Tam ses ptala?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama