Moje cera používá makup

15.7.21 10:45

Moje cera používá makup

Dobrí den, dnes mně doma čekal masyvní šok. Zjistila sem totži, že moje 16letá cera použila makup!!! (konkretně zděnku a řasenku)!!! Dala jsem ji tisíc facek a poslala do pkoje, zabavyla mobyl a hodila jí její mylovanou čivavu do pelnice. Cera teď f pokoji brečí, ale múže sy za to sama, ydotka jedna. Máte Nějakí nápadi na další trest, abi se co nejvýc trápila? Děkujy za vaše radi :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
18056
15.7.21 10:47
@Anonymní píše:
Dobrí den, dnes mně doma čekal masyvní šok. Zjistila sem totži, že moje 16letá cera použila makup!!! (konkretně zděnku a řasenku)!!! Dala jsem ji tisíc facek a poslala do pkoje, zabavyla mobyl a hodila jí její mylovanou čivavu do pelnice. Cera teď f pokoji brečí, ale múže sy za to sama, ydotka jedna. Máte Nějakí nápadi na další trest, abi se co nejvýc trápila? Děkujy za vaše radi :kytka:

Hele zas a znova, kdyz chceš trollit, musíš to umět. Tohle je trapné a ubohé. @admin prosím o odtajneni a blok

• Nahlásit
1210
15.7.21 10:48

Fakt vás to baví?? :roll:
Ale věřím, že napsat v každém slově hrubku, muselo dát zabrat :mrgreen:

Příspěvek upraven 15.07.21 v 10:49

• Nahlásit
344
15.7.21 10:49

TÁHNI DO PRÁCE

• Nahlásit
32860

@admin prosím

• Nahlásit
1240

Že tohle někoho baví :roll:

• Nahlásit
2993
15.7.21 10:51

Trapný :roll:

• Nahlásit
11499
15.7.21 10:52
@Anonymní píše:
Dobrí den, dnes mně doma čekal masyvní šok. Zjistila sem totži, že moje 16letá cera použila makup!!! (konkretně zděnku a řasenku)!!! Dala jsem ji tisíc facek a poslala do pkoje, zabavyla mobyl a hodila jí její mylovanou čivavu do pelnice. Cera teď f pokoji brečí, ale múže sy za to sama, ydotka jedna. Máte Nějakí nápadi na další trest, abi se co nejvýc trápila? Děkujy za vaše radi :kytka:

Achjo, asponˇby to chtělo trošku fantazie, tohle je fakt trapný. Vůbec není poznat, že ty chyby tam jsou schválně :jazyk: @admin prosím odtajnit, atˇvíme, kdo si to z nás dělá srandičky.

• Nahlásit
30607
15.7.21 10:54
@arinecka píše:
Achjo, asponˇby to chtělo trošku fantazie, tohle je fakt trapný. Vůbec není poznat, že ty chyby tam jsou schválně :jazyk: @admin prosím odtajnit, atˇvíme, kdo si to z nás dělá srandičky.

Ano, odtajnit, ne zase jen smazat. Odtajnit a jen zavrit aspoň do zítřka, at se mužem podívat, kdo to je.

• Nahlásit
355
15.7.21 10:58

Uřýzla bych ceřy obje ruce, aď sy to ta ydyotka přýžtě rozmislý

• Nahlásit
Anonymní
15.7.21 10:59

@kolibrik1 ti sy gnius to udělám

• Nahlásit
1416
15.7.21 10:59

Hpnp frčí už i na epipinu? :lol:

• Nahlásit
355
15.7.21 11:01
@Anonymní píše:
@kolibrik1 ti sy gnius to udělám

:palec: Ráda sem poradˇyla :srdce:

• Nahlásit
18142
15.7.21 11:05

Fakt ti tohle přináší radost? :roll: Asi ti dalo dost práce sesmolit takovej blábol a beztak už ti na to nikdo nereaguje, ty čyvavo :zed: @admin

• Nahlásit
9415
15.7.21 11:06
@Anonymní píše:

To se moc nepovedlo :nevim: je to trapné :?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat