Moje hodnoty hCG

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6410
15.5.12 10:33

@ArankaC. díky moc :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.12 11:51

holky a muzu si normalne na tu krev dojit k obvodakovi nebo musim na gyndu? a plati se za to neco? diky

  • Citovat
  • Upravit
10
15.5.12 12:19

Holky moc vám všem děkuji za odpovědi. Ještě neztrácím naději.Ve středu jdu znovu na odběry,tak uvidím. Ke dvojčátkům gratuluji :-D a tiše závidím :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
15.5.12 12:39
@Anonymní píše:
holky a muzu si normalne na tu krev dojit k obvodakovi nebo musim na gyndu? a plati se za to neco? diky

Můžeš jít jako samoplátce nebo i k doktorovi,ale to už záleží na něm,jestli tě pošle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Pce
13873
15.5.12 13:46

Ahoj já jsem teda taky po IVF a měla jsem zavedenou 5ti denní blastocytu a když jsem šla po 14ti dnech od transferu na krev tak to vlastně bylo už 19ti denní embryjko a hcg jsem měla 3300.
Jinak jako samoplátce tak klidně můžeš jít bez doporučení lékaře a stojí to kolem 200,– Držím palečky :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová