Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
holky a muzu si normalne na tu krev dojit k obvodakovi nebo musim na gyndu? a plati se za to neco? diky
Holky moc vám všem děkuji za odpovědi. Ještě neztrácím naději.Ve středu jdu znovu na odběry,tak uvidím. Ke dvojčátkům gratuluji
a tiše závidím ![]()
@Anonymní píše:
holky a muzu si normalne na tu krev dojit k obvodakovi nebo musim na gyndu? a plati se za to neco? diky
Můžeš jít jako samoplátce nebo i k doktorovi,ale to už záleží na něm,jestli tě pošle.
Ahoj já jsem teda taky po IVF a měla jsem zavedenou 5ti denní blastocytu a když jsem šla po 14ti dnech od transferu na krev tak to vlastně bylo už 19ti denní embryjko a hcg jsem měla 3300.
Jinak jako samoplátce tak klidně můžeš jít bez doporučení lékaře a stojí to kolem 200,– Držím palečky ![]()