Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@patulka123 Ano, byla jsem vnitřně přesvědčená, že celonoční kojení už prostě ne. Byl s námi v posteli a prostě prso nedostal. První noc se budil a plakal, další 2 noci už jen fňukal a pak klid. Budí se v noci stále, ale stačí ho pohladit, vzít ho za ruku a spí dál.
@Netopirek píše:
takže ostatní děti jsi dala na vedlejší kolej, aby ses podřídila druhému dítěti? To je pro ty ostatní asi dobrá odměna za to, že na tobě nevysí
Ale vůbec ne- dcera už je velká- je jí 9, v posteli se mnou fakt nespí- věnuju se jí- je to premiatnka, má spoustu kroužků, kamarádů- silné, šťastné, vyrovnané dítě, miminko je maličké- spí s námi též v posteli a hodně jí nosím- taky klidná, vyrovnaná, visí na mě samozřejmě a já na ní.
@Mmsg píše:
Píšeš, že máš všechno skvělý, tak je to ok. Jediné co lze doporučit je pořídit si 4. dítě, čímž by došlo k odstavení toho 3.![]()
![]()
![]()
Ale není to na 100%.
U nás se kojí druhé i třetí ![]()